ମେଟ୍ରୋ |

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରଥମ କ୍ୟୁଏସ୍‌ଆର୍‌ ନୁଡୁଲ୍‌ ବାର୍‌ ମିଳୁଛି କଷ୍ଟମାଇଜ୍‌ଡ ନୁଡୁଲ୍ସ

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପ୍ରଥମ କ୍ୟୁଏସ୍‌ଆର୍‌ ନୁଡୁଲ୍‌ ବାର୍‌ ମିଳୁଛି କଷ୍ଟମାଇଜ୍‌ଡ ନୁଡୁଲ୍ସ
ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧୧। ୧୨(ବ୍ୟୁରୋ)- କ୍ଲାସିକ୍‌, ରୋଷ୍ଟେଡ୍‌, ପ୍ୟାନ୍‌ ଫ୍ରାଇଡ୍‌ ଏବଂ ଚପ୍‌ସେ ଭଳି ବହୁ ଭେରାଇଟିର ନୁଡୁଲ୍‌। ଏହାସହ ନିଜ ପସନ୍ଦର ସସ୍‌, ଭେଜିଟେବଲ୍‌ ଓ ଟପିଙ୍ଗ୍‌ସ ସହ ଆଡ୍‌ଅନ୍ସ। ଏଭଳି କଷ୍ଟମାଇଜ୍‌ଡ କନ୍‌ସେପ୍ଟକୁ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଖାଦ୍ୟପ୍ରେମୀଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚାଇଛି ‘ଓ୍ବାଇ ଓ୍ବାଇ ସିଟି’। ଭାରତର ପ୍ରଥମ କ୍ୟୁଏସ୍‌ଆର୍‌(କୁଇକ୍‌ ସର୍ଭିସ୍‌ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟ୍‌ସ) ନୁଡୁଲ୍‌ ବାର୍‌ କୁହାଯାଉଥିବା ଓ୍ବାଇ ଓ୍ବାଇ ସିଟି ଓଡ଼ିଶାରେ ପ୍ରଥମ ଶାଖା ଖୋଲି ଅଳ୍ପଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବହୁସଂଖ୍ୟାରେ ନୁଡୁଲ୍ସପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି। କେବଳ ସ୍ବାଦରେ ନୁହେଁ, ଫ୍ଲେଭରରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ବାର୍‌ର ନୁଡୁଲ୍ସ ସମସ୍ତଙ୍କ ପସନ୍ଦ ପାଲଟିଛି। ପଟିଆସ୍ଥିତ ଇଡ୍‌କୋ ଇନ୍‌ଫୋ ପାର୍କର ଡିଏଲ୍‌ଏଫ୍‌ ସାଇବର ସିଟିସ୍ଥିତ ଓ୍ବାଇ ଓ୍ବାଇ ସିଟିରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି ଏକାଧିକ ଭେରାଇଟିର ନୁଡୁଲ୍‌। ଲୋକପ୍ରିୟ ନୁଡୁଲ୍‌ ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ଓ୍ବାଇ ଓ୍ବାଇ ନୁଡୁଲ୍ସର ନିର୍ମାତା ଏବଂ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନେପାଳର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫୁଡ୍‌ ଚେନ୍‌ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନିଜର ସିଗ୍ନେଚର ସିଲେକ୍ସନ ସହ କଷ୍ଟମାଇଜ୍‌ଡ ନୁଡୁଲ୍ସ ମଧ୍ୟ ପରଷୁଛି। ଏକ ଭିନ୍ନ ଫର୍ମାଟକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚାଇନିଜ୍‌ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ ନୁଡୁଲ୍ସର ଲମ୍ବା ମେନ୍ୟୁ ସହ ଏକାଧିକ ପ୍ରକାରର ଆପେଟାଇଜର୍‌ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି। ତେବେ ଏଠାରେ ଥିବା କଷ୍ଟମାଇଜ୍‌ଡ ନୁଡୁଲ୍ସ କନ୍‌ସେପ୍ଟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁଳଭାବେ ଆଦୃତ ହୋଇଛି। ମୋଟ ୫ଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଗ୍ରାହକ ନିଜର ପସନ୍ଦର ନୁଡୁଲ୍ସ ପାଇପାରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମେ କ୍ଲାସିକ୍‌, ରୋଷ୍ଟେଡ୍‌, ପ୍ୟାନ୍‌ ଫ୍ରାଇଡ୍‌ ଏବଂ ଚପ୍‌ସେ ଭେରାଇଟିରୁ କେଉଁ ଗୋଟିଏ ଭେରାଇଟିର ନୁଡୁଲ୍ସ ବାଛିବା ପରେ ନିଜ ମନପସନ୍ଦର ସସ୍‌ ଚୟନ କରିପାରୁଛନ୍ତି ଗ୍ରାହକ। ହଟ୍‌ ଗାର୍ଲିକ, ସୟ ଗାର୍ଲିକ, ମସାଲା ଫ୍ୟୁଜନ୍‌, ପିପର ସୋୟା, କୁଙ୍ଗ୍‌ ପାଓ, ସେଜ୍‌ଓ୍ବାନ୍‌ ଚିଲି ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ସସ୍‌ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି। ଏହାପରେ ବେବିକର୍ନ, କ୍ୟାପ୍‌ସିକମ୍‌, ମସ୍‌ରୁମ୍‌, ଚାଇନିଜ୍‌ କ୍ୟାବେଜ୍‌, ଜୁକିନି, ଟମାଟୋ, ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ ଓନିଅନ୍‌, ଓନିଅନ୍‌, ପାକ୍‌ ଚୟ, ମିକ୍ସଡ୍‌ ଚିଲିଜ୍‌, ବିନ୍‌ସ, ପୋଟାଟୋ ଭଳି ଏକାଧିକ ଭେରାଇଟିରୁ ଯେକୌଣସି ୬ଟି ଭେଜିଟେବଲ୍‌ ଗ୍ରାହକ ବାଛିବା ସହ ପସନ୍ଦ ମୁତାବକ ଟପିଙ୍ଗ୍‌ସ ଏବଂ ଆଡ୍‌ଅନ୍ସ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରୁଛି। ଆଡ୍‌ଅନ୍ସରେ ପନିର, ଅଣ୍ଡା, କ୍ରିସ୍ପି ଚିକେନ୍‌, ସ୍ଲାଇସ୍‌ଡ ଚିକେନ୍‌, ରକ୍‌ ସ୍ରିମ୍ପ୍‌ ଭଳି ଭେରାଇଟି ଏଠାରେ ରହିଛି। ତାହା ପୁଣି ପକେଟ୍‌କୁ ସୁହାଇଲା ଭଳି ଦାମ୍‌ରେ। ମାତ୍ର ୧୪୯ ଟଙ୍କାରେ ଜଣେ କଷ୍ଟମାଇଜ୍‌ଡ ନୁଡୁଲ୍ସ ପାଇପାରୁଥିବା ବେଳେ ସିଗ୍ନେଚର ସିଲେକ୍ସନଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍‌ କମ୍‌ ଦାମ୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଛି। ହାକା-ଓ୍ବାକା, ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌, କ୍ଲାସିକ୍‌ ଫାଣ୍ଟାଷ୍ଟିକ୍‌, ଟୋକିଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌, ବର୍ନଣ୍ଟ ଗାର୍ଲିକ ଚାଓ, କୁଙ୍ଗ୍‌ ପାଓ ଡିଲାଇଟ୍‌ ଏବଂ ଚାଇନା ଚିଲି ଭଳି ଅଥେନ୍‌ଟିକ୍‌ ଚାଇନିଜ୍‌ ନୁଡୁଲ୍‌ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରୁଛନ୍ତି। ସେହିଭଳି କେତେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଆପେଟାଇଜର୍‌ ମଧ୍ୟରେ ରହିଛି ଓ୍ବାଇ ଓ୍ବାଇ ଭେଲ୍‌, ଚିଲି ଚିଜ୍‌ ଓ୍ବାଣ୍ଟନ୍‌ସ, ସ୍ପାଇସି ବାର୍ବିକ୍ୟୁ କ୍ରିସ୍ପି ଚିକେନ୍‌, ଜୁକିନି ମସାଲା ଫ୍ରାଇଜ୍‌, ହନି ଚିଲି ପୋଟାଟୋଜ୍‌ ଏବଂ ଚିକେନ୍‌ ମୋମାସା। ସୁସ୍ବାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ସାଙ୍ଗକୁ ଏହାର ଇଣ୍ଟେରିୟର୍‌ ମଧ୍ୟ ଅନେକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରମୁଖ ଆକର୍ଷଣ ପାଲଟିଛି। ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରୀ ଦେବସ୍ମିତା ଦାସ କୁହନ୍ତି, ଓ୍ବାଇ ଓ୍ବାଇ ସିଟି ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ କଷ୍ଟମାଇଜ୍‌ଡ ନୁଡୁଲ୍ସ କନ୍‌ସେପ୍ଟ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ଆଣିଛି। ଏଠାରେ ନୁଡୁଲ୍ସ ଆମେ ନିଜେ କରିପାରୁଛୁ। ଏହା ଯେତିକି ଫନ୍‌, ସେତିକି ଏକ୍ସସାଇଟେଡ୍‌ ବି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଆସି ନୁଡୁଲ୍ସ ଖାଇବା ଓ ଖଟି କରିବାର ମଜା ନିଆରା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଦିଲ୍ଲୀ, ନୋଏଡା, ପୁଣେ, ସିଲିଗୁରି, ମାଡ୍ରାସ, ଚଣ୍ଡିଗଡ଼, ହାଇଦ୍ରାବାଦ, କଲିକତା ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଓ୍ବାଇ ଓ୍ବାଇ ସିଟିର ଏକମାତ୍ର ଆଉଟ୍‌ଲେଟ୍‌ ଖୋଲିଛି। ଫୁଡ୍‌ କୋର୍ଟ, ସେଲ୍ଫ ଷ୍ଟାଣ୍ଡିଂ କିଓସ୍କ, ଷ୍ଟାଣ୍ଡ୍‌ଆଲୋନ୍‌ ଆଉଟ୍‌ଲେଟ୍‌, ହାଇଓ୍ବେ ଭଳି ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଫର୍ମାଟରେ ଏହା ରହିଛି।
All Right Reserved By

ମେଟ୍ରୋ |

ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୫ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୫ ଜିଲାପାଳଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୦ା୯(ବ୍ୟୁରୋ)- ବାତ୍ୟା ପାଇଁ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ମେଡିକାଲ ରିିଲିଫ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲିବ। ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟସେବା ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ  ବିଭାଗ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛି।

‘ଡିଜିଟାଲ ଜେଣ୍ଡର ଆଟଲାସ୍‌’ ଲୋକାର୍ପିତ: ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟରୁ ମିଳିବ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ତଥ୍ୟ

‘ଡିଜିଟାଲ ଜେଣ୍ଡର ଆଟଲାସ୍‌’ ଲୋକାର୍ପିତ: ଓ୍ବେବ୍‌ସାଇଟରୁ ମିଳିବ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ତଥ୍ୟ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୦ା୯(ବ୍ୟୁରୋ)- ରାଜ୍ୟର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ବିଭାଗ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ‘ଡିଜିଟାଲ ଜେଣ୍ଡର୍‌ ଆଟ୍‌ଲାସ୍‌’ ଓ୍ବେବସାଇଟ୍‌ ଗୁରୁବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଲୋକାର୍ପିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଅନନ୍ତ ଦାଶ ସଚିବାଳୟସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଏହାକୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି।

୩ ଥାନାରେ ବିଗିଡି ଚାଲିଛି ଆଇନ୍‌ ଶୃଙ୍ଖଳା: ପ୍ରତିକାର ନ ହେଲେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ଭାଜପା

୩ ଥାନାରେ ବିଗିଡି ଚାଲିଛି ଆଇନ୍‌ ଶୃଙ୍ଖଳା: ପ୍ରତିକାର ନ ହେଲେ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ଓହ୍ଲାଇବ ଭାଜପା

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଅଫିସ,୨୦।୯: ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ବେଗୁନିଆ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ବେଗୁନିଆ, ବୋଲଗଡ ଓ ଜଙ୍କିଆ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ବିପର୍ଯ୍ୟସ୍ତ ହୋଇ ପଡିଛି ବୋଲି ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏ ନେଇ ବେଗୁନିଆ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧାରେ ଗୁରୁବାର ଏକ ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ ପୋଲିସ ବିରୋଧରେ ନେତାମାନେ ବର୍ଷିଛନ୍ତି । 

ତୀବ୍ର ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ: ଝଡ଼ବାତ୍ୟା ଆଶଙ୍କା, ୫ ଜିଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା

ତୀବ୍ର ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ: ଝଡ଼ବାତ୍ୟା ଆଶଙ୍କା, ୫ ଜିଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦।୯(ବ୍ୟୁରୋ): ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟ ଲଘୁଚାପ ତୀବ୍ର ଅବପାତର ରୂପ ନେଇଛି। ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଗୁରୁବାର ମଧ୍ୟରାତ୍ରରୁ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସହ ଘଣ୍ଟା ପ୍ରତି ୬୦ ରୁ ୮୦ କିମି ବେଗରେ ପବନ ବହିବ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଛି।

ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଓ ଧମକ ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଓ ଧମକ ପ୍ରତିବାଦରେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ରଙ୍କ ଧାରଣା

କାକଟପୁର,୨୦।୯(ଡି.ଏନ୍‌ଏ.): ପୁରୀ ଜିଲା ଅସ୍ଥରଙ୍ଗ ବ୍ଲକ ଆଳସାହି ପଞ୍ଚାୟତ  ପାଞ୍ଚଗ୍ରାମ ଉଚ୍ଚ  ପ୍ରାଥମିକ  ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ   ବୁଧବାର ଉକ୍ତ ଗ୍ରମର ଜଣେ ଯୁବକ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଆସିଲେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। 

ଲଘୁଚାପ ଘନୀଭୂତ, ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ

ଲଘୁଚାପ ଘନୀଭୂତ, ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦।୯(ବ୍ୟୁରୋ): ପଶ୍ଚିମ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟ ଲଘୁଚାପ ଅଧିକ ଘନୀଭୂତ ହୋଇଛି। ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଉପକୂଳବର୍ତ୍ତୀ ଜିଲାଗୁଡ଼ିକରେ ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିଛି। କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା, ଅନୁଗୋଳ, ଢେଙ୍କାନାଳ, ଯାଜପୁର, ପୁରୀ, ନୟାଗଡ଼, ଗଞ୍ଜାମ, ଗଜପତି, ରାୟଗଡ଼ା, କୋରାପୁଟ, ମାଲକାନଗିରି, ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଆଦି ଜିଲାରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପବଳରୁ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ପକ୍ଷରୁ ସତର୍କ କରାଯାଇଛି।

ବିଧାନସଭା ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଶେଷ

ବିଧାନସଭା ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଶେଷ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦।୯(ବ୍ୟୁରୋ): ବିଧାନସଭାର ମୌସୁମୀ ଅଧିବେଶନ ଗୁରୁବାର ଶେଷ ହୋଇଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୪ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଏହି ଅଧିବେଶନର ମୋଟ ୧୧ଟି କାର୍ଯ୍ୟଦିବସ ରହିଥିଲା। ଅଧିବେଶନ କାଳରେ ୩ଟି ମୁଲତବୀ ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୧୨ଟି ବିଲ୍‌ ଗୃହରେ ଅନୁମୋଦନ ଲାଭ କରିଛି।

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନାଗତ ସଂସ୍କାର ମାମଲା: ୨୪ରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପରିଚାଳନାଗତ ସଂସ୍କାର ମାମଲା: ୨୪ରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି

ପୁରୀ ଅଫିସ,୨୦।୯: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରର ପରିଚାଳନାଗତ ସଂସ୍କାରକୁ ନେଇ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ଜନସ୍ବାର୍ଥ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ଆସନ୍ତା ୨୪ରେ ହେବ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଗୁରୁବାର ଏହି ତାରିଖ ଧାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ତାରିଖ ଧାର୍ଯ୍ୟ ହେବା ପରେ ସେବାୟତ ଓ ଭକ୍ତଙ୍କ ମହଲରେ ଉତ୍ସୁକତା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

କାର-ଟ୍ରକ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୫ ମୃତ

କାର-ଟ୍ରକ ମୁହାଁମୁହିଁ: ୫ ମୃତ

କଟକ ଅଫିସ, ୨୦।୯(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): କଟକ ଜିଲା ଜଗତପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅନନ୍ତପୁର ନିକଟରେ ଗୁରୁବାର ସକାଳେ କାର ଓ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ  ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଛି। 

କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଘଟଣା: ଅଭିଜିତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଘଟଣା: ଅଭିଜିତଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦।୯(ବ୍ୟୁରୋ): ବିଶ୍ୱପ୍ରସିଦ୍ଧ କୋଣାର୍କ ମନ୍ଦିର ସମ୍ପର୍କରେ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅପ୍‌ଲୋଡ କରିଥିବା ଏମ୍‌ପି ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ଅଣଓଡ଼ିଆ ବନ୍ଧୁ ଅଭିଜିତ୍‌ ଆୟାର ମିତ୍ରଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଦିଲ୍ଲୀର ନିଜାମୁଦ୍ଦିନ ଥାନା ପୋଲିସ ଅଭିଜିତ୍‌ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। 

ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ

ଆସୁଛି ଲଘୁଚାପ, ୨ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିବ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯।୯(ବ୍ୟୁରୋ)- ପୂର୍ବ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବଙ୍ଗୋପସାଗର ଓ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲଘୁଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଏହା ଅବପାତ(ଡିପ୍ରେସନ)ରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି। ଆସନ୍ତା ୧୨ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଆହୁରି ଉଗ୍ରରୂପ ଧାରଣ କରି ଡିପ୍‌ ଡିପ୍ରେସନରେ ପରିଣତ ହେବ। 

ଦୁଗ୍ଧର ସର୍ବନିମ୍ନ ସହାୟକ ମୂଲ୍ୟ ୩୦ ଟଙ୍କା କରିବାକୁ ଦାବି

ଦୁଗ୍ଧର ସର୍ବନିମ୍ନ ସହାୟକ ମୂଲ୍ୟ ୩୦ ଟଙ୍କା କରିବାକୁ ଦାବି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୦।୯(ବ୍ୟୁରୋ)- ଓଡ଼ିଶାରେ ୩୨୫୯ଟି ପ୍ରାଥମିକ ଦୁଗ୍ଧ ସମବାୟ ସମିତି ଜରିଆରେ ଓମ୍‌ଫେଡ୍‌ ଦିନକୁ ହାରାହାରି ୬ଲକ୍ଷ ଲିଟର କ୍ଷୀର କିଣୁଛି। ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟ ତୁଳନାରେ ଓଡ଼ିଶାରେ ଦୁଗ୍ଧର ସର୍ବନିମ୍ନ ସହାୟକ ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର ୨୬ ଟଙ୍କା ୧୦ ପଇସା ରହିଛି।