ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଆସିକା ଏନ୍‌ଏସି ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଗିରଫ, ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଯୋଜନା କରିଥିଲେ

ଆସିକା ଏନ୍‌ଏସି ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଗିରଫ, ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଯୋଜନା କରିଥିଲେ
ଭଞ୍ଜନଗର,୧୦।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଆସିକା ସବ୍‌ ଜେଲରେ ବନ୍ଦୀ ଥିବା ରବି ନାହାକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆସିକା ଏନ୍‌ଏସିର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପୋଲେଇ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ଶନିବାର ରାତିରେ ରାଉରକେଲା ଯିବାପାଇଁ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ବାଉଁଶଲୁଣ୍ଡିରୁ ବସ୍‌ରେ ଚଢ଼ୁଥିବା ବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପୋଲିସ କାବୁ କରିଛି। ତାଙ୍କ ନାମରେ ଆସିକା ଥାନାରେ ୧୫, ତାରସିଂ ଓ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନାରେ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏ ମାମଲା ରହିଥିବା ଏବଂ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବର୍ଦ୍ଧମାନ ଥାନାରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ମାମଲା ରହିଛି। ହତ୍ୟା, ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଡକାୟତି, ଚୋରି ଭଳି ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ସେ। ରବିବାର ରାତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଭଞ୍ଜନଗର କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି । ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିବା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ୨ ସୁପାରି କିଲର ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ପିଏଲଏଫଆଇ ସଭ୍ୟ ବବୁଲ ପାଶ୍ୱାନ ଓ ରାଉରକେଲାରେ ରହୁଥିବା ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ତାନା ଦୁର୍ବନ୍ଧର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ନାୟକଙ୍କୁ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର କରି କାବୁ କରିଛି। ଉଭୟେ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଅପରାଧୀ। ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ ବବୁଲଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲା। ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରେ ଜଣେ ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ବବୁଲ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ସୁପାରି ନେଇଥିବା ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା। ଉକ୍ତ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଆଗୁଆ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାରୁ ବନ୍ଦୀ ହତ୍ୟା ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନଭେମ୍ବର ୭ ତାରିଖରେ ଆସିକା- ବ୍ରହ୍ମପୁର ରାସ୍ତାର କରଞ୍ଜେଇ ନିକଟରେ ବସ ଭିତରେ ଆସିକାର ପ୍ରତାପ ପୋଲେଇଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରବି ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କିଛିଦିନ ତଳେ ରବିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପ୍ରତାପଙ୍କ ହତ୍ୟାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାପାଇଁ ରାଉରକେଲାରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ଆସିକା ସବ ଜେଲରେ ଥିବା ରବିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଲାଗି ସୁପାରି କିଲର ଯୋଗାଡ଼ କରିଥିଲେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ରାଉରକେଲାରେ ରହୁଥିବା ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଅଞ୍ଚଳର ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଜିତେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ତଥା ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଅପରାଧୀ ବବୁଲଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଥିଲେ। ଜେଲରେ ଥିବା ରବିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବବୁଲ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେବେ ବୋଲି କଥା ଛିଣ୍ଡିଥିଲା। ବବୁଲ ଅଗ୍ରୀମ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ। ବଳକା ଟଙ୍କା ହତ୍ୟା ଯୋଜନା ସଫଳ ହେଉ ଅବା ନ ହେଉ ଦେବାପାଇଁ ଛିଣ୍ଡିଥିଲା । ୭ ତାରିଖ ସକାଳେ ରାଉରକେଲାରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ କାର ଯୋଗେ ବବୁଲ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ମିଶି ଭଞ୍ଜନଗର ଆସିଥିଲେ । ଉଭୟେ ଏକ ଲଜରେ ରହିଥିଲେ । ୮ ତାରିଖ ସକାଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଲଜ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚି ବବୁଲ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିକା ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥିଲେ। ରବିଙ୍କୁ ଆସିକା ଜେଲରୁ କୋର୍ଟ ନିଆଯିବା ସମୟରେ ଜେଲ ସମ୍ମୁଖ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇଥିଲା। ଏପଟେ ଗୁଇନ୍ଦା ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ରହିଥିଲା। ଆସିକା ପୋଲିସ ବ୍ଲକିଂ କରି ଯାନବାହାନ ଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ଯୋଗୁ ବବୁଲ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ଭଞ୍ଜନଗର ଅଭିମୁଖେ ଆସିଥିଲେ। ଗାଙ୍ଗପୁର ଓ ଭଞ୍ଜନଗର ପୋଲିସ ବାଟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସର ଅନ୍ୟ ଏକ ଟିମ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ପିଛା କରିଥିଲା। ନିଧିଆପଲ୍ଲୀ ନିକଟରେ ବବୁଲ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳିଚାଳନା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସର ପାଲଟା ଗୁଳିରେ ବବୁଲ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ସେଠାରୁ ଖସିଯାଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ବ୍ରାହ୍ମଣପଦର ନିକଟରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଶନିବାର ରାତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଉରକେଲା ଯିବାପାଇଁ ବାଉଁଶଲୁଣ୍ଡି ଠାରେ ବସ୍‌ରେ ଚଢ଼ୁଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବରୁ ଛକି ରହିଥିବା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ କରି ନେଇଥିଲା। ବ୍ରାହ୍ମଣପଦର ଜଙ୍ଗଲରୁ ପୋଲିସ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଜବତ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପକୃକ୍ତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ଭଞ୍ଜନଗର ଏସ୍‌ଡିିପିଓ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ଦାସ କହିଛନ୍ତି । ଦୁଇଜଣିଆ ପୋଲିସ ଟିମ ଶନିବାର ଝାଡଖଣ୍ଡ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ବବୁଲ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଭିନ୍ନ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ପରେ ତଦନ୍ତରେ ଅଧିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଶା ରଖିଛି। ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଦାସଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ସାହୁ, ତାରସିଂ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅନିରୁଦ୍ଧ ମୁଦୁଲି, ଆସିକା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସନ୍ତୋଷ ଜେନା, ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ।
All Right Reserved By

ବ୍ରହ୍ମପୁର

ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ

ବିଜେଡିରେ ମିଶିଲେ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୨୫।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.): ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲଖ ଫାସିଗୁଡ଼ା ପଞ୍ଚାୟତ ଜକମେରିପଲ୍ଲୀ ଓ ଜଲମେରିପଲ୍ଲୀ ଗ୍ରାମର ବହୁ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ସୋମବାର ଦଳ ଛାଡି ବିଜେଡିିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିବା ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । 

ଅଶାନ୍ତି ଆଶଙ୍କାରେ ପୋଲିସ ପହରା

ଅଶାନ୍ତି ଆଶଙ୍କାରେ ପୋଲିସ ପହରା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୫ା୯-ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହୋଇନାହିଁ । ତଥାପି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟଗୁଡ଼ିକରେ ଛାତ୍ର ରାଜନୀତି ଉଷ୍ମ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଆଶାୟୀମାନେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେଣି। ନିଜ ସପକ୍ଷରେ ଛାତ୍ରମତ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲେଣି ରଣନୀତି। ଜିଲାର ସବୁଠୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ଖଲ୍ଲିକୋଟ ସ୍ବୟଂ ଶାସିତ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଉଷ୍ମତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ

ଫିରିଙ୍ଗିଆ, ୨୫ା୯-କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ପୋଲିସ ସୋମବାର ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ୨ କୁଇଣ୍ଟାଲ ୮ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି ା ଗୋଟିଏ ଘଟଣାରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଘଟଣାରେ ୪ ଜଣ ଗାଡି ଛାଡି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତିି ା 

ପୁଣି କୋଟଗଡ଼ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର

ପୁଣି କୋଟଗଡ଼ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର

ଫୁଲବାଣୀ ଅଫିସ/କୋଟଗଡ,(ଡି.ଏନ.ଏ.), ୨୫ା୯-କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା କୋଟଗଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ୯ ବର୍ଷର ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର ପରେ ହତ୍ୟା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା ଥମି ନ ଥିବା ବେଳେ ସୋମବାର ପୁଣି ଏକ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣା ପଦାକୁ ଆସିଛି।

ବିଏମ୍‌ସିର ୫ ବର୍ଷରେ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି ବିକାଶ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୫ା୯-ବ୍ରହ୍ମପୁର ମହାନଗର ନିଗମ ନିର୍ବାଚିତ ପରିଷଦର ୫ ବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ମଧ୍ୟରେ ରେଶମ ନଗରୀ ବିକାଶ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି । ସମୁଦାୟ ୩୯୧,୯୩୮ କ.ମି. ସଡ଼କ ମଧ୍ୟରୁ ଅର୍ଦ୍ଧେକ ଖାଲଖମାରେ ଶୋଚନୀୟ ହୋଇଯାଇଛି। 

୧୩୪ ଅଭିଯୋଗର ଶୁଣାଣି

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୫ା୯-ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡସ୍ତରୀୟ ମିଳିତ ଜନ ଶୁଣାଣି ଶିବିର ସୋମବାର ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ ସମ୍ମିଳନୀ କକ୍ଷରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏଥିରେ ୧୩୪ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣାଣି କରାଯାଇଥିଲା । 

ମାନବ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷାମଞ୍ଚର ଘଣ୍ଟ ଯାତ୍ରା

ମାନବ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷାମଞ୍ଚର ଘଣ୍ଟ ଯାତ୍ରା

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୫ା୯:-୨ ଦଫା ଦାବି ନେଇ ସୋମବାର ମାନବ ଅଧିକାର ସୁରକ୍ଷା ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଉପଜିଲାପାଳଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଘଣ୍ଟ ପିଟା ଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା 

ଗୃହରକ୍ଷୀଙ୍କ ପାସିଂ ଆଉଟ୍‌ ପରେଡ୍‌

ଗୃହରକ୍ଷୀଙ୍କ ପାସିଂ ଆଉଟ୍‌ ପରେଡ୍‌

ଛତ୍ରପୁର,୨୫ା୯(ଡି.ଏନ.ଏ)-ଗଞ୍ଜାମ ପୋଲିସ ଜିଲାରେ ନୂତନ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଥିବା ଗୃହରକ୍ଷୀମାନଙ୍କ ପାସିଂ ଆଉଟ୍‌ ପ୍ୟାରେଡ୍‌ ସୋମବାର ଛତ୍ରପୁରସ୍ଥିତ ପୋଲିସ ପଡିଆରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ା 

ମାପ ଓ ଓଜନ ବିଭାଗର ଚଢାଉ

ଆସିକା,୨୫ା୯ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): -ଭଞ୍ଜନଗର ଉପଖଣ୍ଡ ମାପ ଓ ଓଜନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୋମବାର ଆସିକା ସହର ତଥା ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା କେତେକ ଚାଉଳ କଳ, ସୁନା ରୁପା ଅଳଙ୍କାର ଦୋକାନ, ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପରେ ଚଢାଉ କରାଯାଇଥିଲା ା 

କଲ୍ୟାଣ ଶିକ୍ଷକ,ଶିକ୍ଷା ନିରୀକ୍ଷକଙ୍କ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ

କଲ୍ୟାଣ ଶିକ୍ଷକ,ଶିକ୍ଷା ନିରୀକ୍ଷକଙ୍କ ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ

ରାଇକିଆ,୨୫ା୯(ଡ଼ି.ଏନ.ଏ.)-କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ନେଡ଼ିପଦର ସରକାରୀ ବାଳିକା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନିଖିଳ ଉତ୍କଳ କଲ୍ୟାଣ ଶିକ୍ଷକ ଓ ଶିକ୍ଷା ନିରୀକ୍ଷକ ସଂଘ କନ୍ଧମାଳ ଶାଖାର ଜିଲାସ୍ତରୀୟ ସମ୍ମିଳନୀ ରବିବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ା

‘ଆମେ ଚାହଁୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ମୁକ୍ତ ଓଡ଼ିଶା’

‘ଆମେ ଚାହଁୁ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ମୁକ୍ତ ଓଡ଼ିଶା’

ଭଞ୍ଜନଗର,୨୫।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଧରିତ୍ରୀ ଏବଂ ଓଡ଼ିଶା ପୋଷ୍ଟ ପକ୍ଷରୁ ଚାଲିଥିବା ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍‌ ମୁକ୍ତ ଓଡ଼ିଶା ଅଭିଯାନରେ ଭଞ୍ଜନଗର ସାଇ ଗୁରୁକୁଳ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର ସାମିଲ ହେବାପାଇଁ ସୋମବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। 

୨୮ରେ ଭଞ୍ଜନଗରରେ ବନ୍ଦ ରହିବ ଦୋକାନ

୨୮ରେ ଭଞ୍ଜନଗରରେ ବନ୍ଦ ରହିବ ଦୋକାନ

ଭଞ୍ଜନଗର,୨୪।୯(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବିଦେଶୀ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନଗୁଡ଼ିକ ଭାରତରେ ଆସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଦେଶର ଛୋଟବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହା ପ୍ରତିବାଦରେ ୨୮ ତାରିଖରେ ଦେଶର ସମସ୍ତ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ଓ ଛୋଟବଡ଼ ଖୁଚୁରା ଦୋକାନ ବନ୍ଦ ରହିବ ।