ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଆସିକା ଏନ୍‌ଏସି ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଗିରଫ, ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଯୋଜନା କରିଥିଲେ

ଆସିକା ଏନ୍‌ଏସି ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଗିରଫ, ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଯୋଜନା କରିଥିଲେ

ଭଞ୍ଜନଗର,୧୦।୧୨(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଆସିକା ସବ୍‌ ଜେଲରେ ବନ୍ଦୀ ଥିବା ରବି ନାହାକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଆସିକା ଏନ୍‌ଏସିର ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପୋଲେଇ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ଶନିବାର ରାତିରେ ରାଉରକେଲା ଯିବାପାଇଁ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ବାଉଁଶଲୁଣ୍ଡିରୁ ବସ୍‌ରେ ଚଢ଼ୁଥିବା ବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ପୋଲିସ କାବୁ କରିଛି। ତାଙ୍କ ନାମରେ ଆସିକା ଥାନାରେ ୧୫, ତାରସିଂ ଓ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନାରେ ଗୋଟିଏ ଲେଖାଏ ମାମଲା ରହିଥିବା ଏବଂ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ବର୍ଦ୍ଧମାନ ଥାନାରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ମାମଲା ରହିଛି। ହତ୍ୟା, ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଡକାୟତି, ଚୋରି ଭଳି ସଙ୍ଗୀନ ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ରହିଛନ୍ତି ସେ। ରବିବାର ରାତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଭଞ୍ଜନଗର କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଛି । ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିବା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଶୁକ୍ରବାର ୨ ସୁପାରି କିଲର ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ପିଏଲଏଫଆଇ ସଭ୍ୟ ବବୁଲ ପାଶ୍ୱାନ ଓ ରାଉରକେଲାରେ ରହୁଥିବା ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ତାନା ଦୁର୍ବନ୍ଧର ଜିତେନ୍ଦ୍ର ନାୟକଙ୍କୁ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର କରି କାବୁ କରିଛି। ଉଭୟେ ଆନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଅପରାଧୀ। ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ ବବୁଲଙ୍କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖିଥିଲା। ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାରେ ଜଣେ ବନ୍ଦୀଙ୍କୁ ବବୁଲ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ସୁପାରି ନେଇଥିବା ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ ସୂଚନା ପାଇଥିଲା। ଉକ୍ତ ସୂଚନା ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଆଗୁଆ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାରୁ ବନ୍ଦୀ ହତ୍ୟା ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନଭେମ୍ବର ୭ ତାରିଖରେ ଆସିକା- ବ୍ରହ୍ମପୁର ରାସ୍ତାର କରଞ୍ଜେଇ ନିକଟରେ ବସ ଭିତରେ ଆସିକାର ପ୍ରତାପ ପୋଲେଇଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା। ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରବି ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। କିଛିଦିନ ତଳେ ରବିଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପ୍ରତାପଙ୍କ ହତ୍ୟାର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାପାଇଁ ରାଉରକେଲାରେ ରହୁଥିବା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ଆସିକା ସବ ଜେଲରେ ଥିବା ରବିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ଲାଗି ସୁପାରି କିଲର ଯୋଗାଡ଼ କରିଥିଲେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଥମେ ରାଉରକେଲାରେ ରହୁଥିବା ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଅଞ୍ଚଳର ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଜିତେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ତଥା ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଅପରାଧୀ ବବୁଲଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଥିଲେ। ଜେଲରେ ଥିବା ରବିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବବୁଲ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେବେ ବୋଲି କଥା ଛିଣ୍ଡିଥିଲା। ବବୁଲ ଅଗ୍ରୀମ ୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ। ବଳକା ଟଙ୍କା ହତ୍ୟା ଯୋଜନା ସଫଳ ହେଉ ଅବା ନ ହେଉ ଦେବାପାଇଁ ଛିଣ୍ଡିଥିଲା । ୭ ତାରିଖ ସକାଳେ ରାଉରକେଲାରୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ କାର ଯୋଗେ ବବୁଲ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ମିଶି ଭଞ୍ଜନଗର ଆସିଥିଲେ । ଉଭୟେ ଏକ ଲଜରେ ରହିଥିଲେ । ୮ ତାରିଖ ସକାଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଲଜ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚି ବବୁଲ ଓ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ନେଇ ଆସିକା ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥିଲେ। ରବିଙ୍କୁ ଆସିକା ଜେଲରୁ କୋର୍ଟ ନିଆଯିବା ସମୟରେ ଜେଲ ସମ୍ମୁଖ କିମ୍ବା କୋର୍ଟ ପରିସରରେ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇଥିଲା। ଏପଟେ ଗୁଇନ୍ଦା ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ଲାଗି ପୋଲିସ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ରହିଥିଲା। ଆସିକା ପୋଲିସ ବ୍ଲକିଂ କରି ଯାନବାହାନ ଗୁଡ଼ିକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିବା ଯୋଗୁ ବବୁଲ ଓ ଅନ୍ୟମାନେ ଭଞ୍ଜନଗର ଅଭିମୁଖେ ଆସିଥିଲେ। ଗାଙ୍ଗପୁର ଓ ଭଞ୍ଜନଗର ପୋଲିସ ବାଟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ରାସ୍ତାରେ ପୋଲିସର ଅନ୍ୟ ଏକ ଟିମ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ପିଛା କରିଥିଲା। ନିଧିଆପଲ୍ଲୀ ନିକଟରେ ବବୁଲ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳିଚାଳନା କରିଥିଲେ। ପୋଲିସର ପାଲଟା ଗୁଳିରେ ବବୁଲ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ସେଠାରୁ ଖସିଯାଇଥିବା ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜିତେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ବ୍ରାହ୍ମଣପଦର ନିକଟରୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ଶନିବାର ରାତିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ରାଉରକେଲା ଯିବାପାଇଁ ବାଉଁଶଲୁଣ୍ଡି ଠାରେ ବସ୍‌ରେ ଚଢ଼ୁଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବରୁ ଛକି ରହିଥିବା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ କରି ନେଇଥିଲା। ବ୍ରାହ୍ମଣପଦର ଜଙ୍ଗଲରୁ ପୋଲିସ ଏକ ବାଇକ୍‌ ଜବତ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ସମ୍ପକୃକ୍ତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ଭଞ୍ଜନଗର ଏସ୍‌ଡିିପିଓ ଉତ୍କଳ କେଶରୀ ଦାସ କହିଛନ୍ତି । ଦୁଇଜଣିଆ ପୋଲିସ ଟିମ ଶନିବାର ଝାଡଖଣ୍ଡ ଯାଇଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ବବୁଲ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଭିନ୍ନ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ପରେ ତଦନ୍ତରେ ଅଧିକ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ବୋଲି ପୋଲିସ ଆଶା ରଖିଛି। ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଦାସଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅଶ୍ୱିନୀ ସାହୁ, ତାରସିଂ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଅନିରୁଦ୍ଧ ମୁଦୁଲି, ଆସିକା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସନ୍ତୋଷ ଜେନା, ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରଶାନ୍ତ ସାହୁ ପ୍ରମୁଖ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ।

All Right Reserved By

ବ୍ରହ୍ମପୁର

ଗିରଫ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଗିରଫ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ

ଦିଗପହଣ୍ଡି, ଚିକିଟି୨୩।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା କେ.ନୂଆଗାଁ ଥାନା ପୋଲିସ ଶନିବାର ଗିରଫ ୭ ଜୁଆଡ଼ିଙ୍କୁ ପାତ୍ରପୁର କୋର୍ଟକୁ ଚାଲାଣ କରିଛି।

ମଙ୍ଗରାଜପୁର ଗ୍ରାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୪ ବଖରା

ମଙ୍ଗରାଜପୁର ଗ୍ରାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୪ ବଖରା

ଦିଗପହଣ୍ଡି,୨୩।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଦିଗପହଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ପଦ୍ମନାଭପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ମଙ୍ଗରାଜପୁର ଗ୍ରାମରେ ଶନିବାର ସକାଳ ୭ଟାରେ ଆକସ୍ମିକ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ଗ୍ରାମର ଏମ୍‌.ସୁରୀ ଏବଂ ଏମ୍‌.ମାଲେସୁଙ୍କର ୪ ବଖରା ପୋଡ଼ି ପାଉଁଶ ହୋଇଯାଇଛି।

ଅପହରଣ କରିନେଇ ଗାୟଗଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଛାଡ଼ିଲେ, ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର

ଅପହରଣ କରିନେଇ ଗାୟଗଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଛାଡ଼ିଲେ, ନାବାଳକ ଉଦ୍ଧାର

ଭଞ୍ଜନଗର,୨୩।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ବୁଗୁଡ଼ା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କରସିଙ୍ଗି ଗୁଡ଼ିସାହିରୁ ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତମାନେ ଜଣେ ସାଢ଼େ ୩ବର୍ଷର ନାବାଳକଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ନାବାଳକଙ୍କୁ ତାରସିଂ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗାୟଗଣ୍ଡା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ।

 ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଦକ୍ଷିଣ ଘୁମୁସର ଡିଏଫ୍‌ଓ

ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଦକ୍ଷିଣ ଘୁମୁସର ଡିଏଫ୍‌ଓ

ଭଞ୍ଜନଗର,୨୩।୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲା ଭଞ୍ଜନଗର ଦକ୍ଷିଣ ଘୁମୁସର ବନଖଣ୍ଡ ଅଧିକାରୀ(ଡିଏଫ୍‌ଓ)ଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଶନିବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ପକ୍ଷରୁ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି। ଆୟ ବହିର୍ଭୁତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଡିଏଫ୍‌ଓ ବିଜୟ କେତନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଭୋର୍‌ରୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ କରିଛି।

ଗ୍ୟାସରୁ ନିଆଁ ଲାଗି ମା’, ଝିଅ ଗୁରୁତର

ଭଞ୍ଜନଗର, ୨୩।୬ (ଡି.ଏନ.ଏ.)-ଭଞ୍ଜନଗର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଲଣ୍ଡେଇସାହିରେ ଶୁକ୍ରବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୮ଟାରେ ରନ୍ଧନ ଗ୍ୟାସ୍‌ରୁ ନିଅଁା ଲାଗି ମା’, ଝିଅ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେମାନେ ହେଲେ ବନପାଳ ବଂଶୀଧର ବିଷୋୟୀଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସଞ୍ଜୁକ୍ତା

ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଘଟଣା, ଆଉ ୨ ଗିରଫ

ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଘଟଣା, ଆଉ ୨ ଗିରଫ

ଫିରିଙ୍ଗିଆ,୨୩ା୬-ଫିରିଙ୍ଗିଆ ବ୍ଲକ ଗୋଚ୍ଛାପଡା ଥାନା ବାଲନ୍ଦାପଡା ପଞ୍ଚାୟତ ବାଘପଦର ଗ୍ରାମରେ ସେହି ଗ୍ରାମର ଦିବାକର କହଁରଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୋଲିସ ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ଜରିମାନା ଆଦାୟ

ବାଲି ବୋଝେଇ ଟ୍ରାକ୍ଟର ଜବତ, ଜରିମାନା ଆଦାୟ

ବାଲିଗୁଡା,୨୩ା୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କନ୍ଧମାଳ ଜିଲା ବାଲିଗୁଡ଼ା ଅଞ୍ଚଳରେ ଦିନକୁ ଦିନ ବେଆଇନ୍‌ ବାଲି ଚୋରାଚାଲାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ନିକଟସ୍ଥ ନଦୀରୁ ଠିକାସଂସ୍ଥା ଗୁଡ଼ିକ ବେଆଇନ ଭାବେ ଶହଶହ ଗାଡି ବାଲି ଉଠାଉଛନ୍ତି।

ଆଷାଢରେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଜମି ଫାଟି ଅଁା

ଆଷାଢରେ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ଜମି ଫାଟି ଅଁା

କବିସୂର୍ଯ୍ୟନଗର,୨୩ା୬ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଠିକ୍‌ ସମୟରେ ମୌସୁମୀର ଆଗମନ ଓ ସ୍ବାଭାବିକ ବର୍ଷା ନେଇ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥିଲା। ମାତ୍ର ଏହା ଏକ ପ୍ରକାର ଭୁଲ୍‌ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି।

ଡାଟାମ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀର ୨ ଏଜେଣ୍ଟ ଗିରଫ

ଡାଟାମ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀର ୨ ଏଜେଣ୍ଟ ଗିରଫ

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ,୨୩ା୬: ଗୋଳନ୍ଥରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଡାଟାମ ନାମକ ଏକ ଚିଟ୍‌ଫଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପରେ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ଦ୍ୱାରା ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ବନ୍ଦ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଗଞ୍ଜାମ, ଛତ୍ରପୁରର ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଦର୍ଶନ

ଗଞ୍ଜାମ, ଛତ୍ରପୁରର ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଦର୍ଶନ

ଛତ୍ରପୁର/ଗଞ୍ଜାମ, ୨୩।୬ (ଡି.ଏନ.ଏ.) ରାଜ୍ୟ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ଓ ନଗର ଉନ୍ନୟନ ବିଭାଗର କମିଶନର ତଥା ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲାର ନୋଡାଲ ସେକ୍ରେଟାରୀ ଜି. ମାଥିଭାଥନଅନ ଶୁକ୍ରବାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି।

‘ଆଗକୁ ନିର୍ବାଚନ, ଏବେଠୁ ସଂଗଠିତ ହୁଅ’

‘ଆଗକୁ ନିର୍ବାଚନ, ଏବେଠୁ ସଂଗଠିତ ହୁଅ’

ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଫିସ୍‌,୨୩ା୬ରାଜ୍ୟର ବିକାଶ ପାଇଁ ସ୍ଥିର ସରକାର ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ। ଯେଉଁ ରାଜ୍ୟରେ ସ୍ଥିର ସରକାର ନାହିଁ, ସେଇ ରାଜ୍ୟ ବିକାଶ କରିପାରୁନି। ଓଡ଼ିଶାରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ସ୍ଥିର ସରକାର ଦେଇଛି।

ଓରଟେଲ ଶାଖା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଶାସନର ଚଢାଉ

ଓରଟେଲ ଶାଖା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରଶାସନର ଚଢାଉ

ଆସିକା,୨୨ା୬(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ଓରଟେଲ ସଂସ୍ଥାର ଆସିକା କଳିଙ୍ଗା ରୋଡସ୍ଥିତ ଶାଖା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଉପରେ ଶୁକ୍ରବାର ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ଚଢାଉ ହୋଇଥିଲା । ଚଢାଉ ବେଳେ ଏହି ଶାଖା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧିୟ କାଗଜପତ୍ର ଦେଖାଇବା ଲାଗି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ।

Model This Week

ପ୍ରଭାତ