ମନୋରଞ୍ଜନ |

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ‘ଫୁକ୍‌ରେ ରିଟର୍ଣ୍ଣ’ର ଯାଦୁ, ଆୟ ୮ କୋଟି

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ‘ଫୁକ୍‌ରେ ରିଟର୍ଣ୍ଣ’ର ଯାଦୁ, ଆୟ ୮ କୋଟି
ବମ୍ବେ: ଚାରିବର୍ଷ ତଳେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ‘ଫୁକ୍‌ରେ’ଠାରୁ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି ‘ଫୁକ୍‌ରେ ରିଟର୍ଣ୍ଣସ୍‌’। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମୁକ୍ତିଲାଭର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି। ପୁର୍ବରୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ମାତ୍ର ୨.୬୨ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିଲା। ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ପଦ୍ମାବତୀର ରିଲିଜ ତାରିଖ ଘୁଞ୍ଚିବା ଫିଲ୍ମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆହୁରୀ ବଢ଼ାଇଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହାସହ ଏହାର କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି। ଏଥିରେ ପୁଲକିତ ସମ୍ରାଟ, ବରୁଣ ଶର୍ମା, ଅଲି ଫଜଲ, ମଞ୍ଜୁ ସିଂହ, ରିଚା ଚଢ୍ଢା, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ,ବିଶାଖା ସିଂ, ପ୍ରିୟା ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ରାଜୀବ ଗୁପ୍ତା ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଏହାର ବଜେଟ ୩୦କୋଟି ରହିଛି। ସେହିଭଳି ଏହାକୁ ୧୨ଶହରୁ ଅଧିକ ସ୍କ୍ରିନରେ ରିଲିଜ କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଥମ ଦିନର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଦେଖି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଫିଲ୍ମଟି ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରିପାରେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।
All Right Reserved By

ମନୋରଞ୍ଜନ |

ଶୋ’ ଷ୍ଟପର ବନିଲେ ସୁସ୍ମିତା

ଶୋ’ ଷ୍ଟପର ବନିଲେ ସୁସ୍ମିତା

ମୁମ୍ବାଇ: ପୂର୍ବତନ ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ ସୁସ୍ମିତା ସେନ୍‌ ପୁଣି ଥରେ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜଲଓ୍ବା। ନିକଟରେ ଶେୟାର କରିଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ସେ ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଲାଗୁଛି ବୟସ ଯେମିତି ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଟକି ଯାଇଛି।

‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’କୁ ମନେ ପକାଇ କରନ ଦେବେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି

‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’କୁ ମନେ ପକାଇ କରନ ଦେବେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟି

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡର ଆଗଧାଡିର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କରନ ଜୋହର ନିକଟରେ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି। କାରଣ ତାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଫିଲ୍ମ ‘କୁଛ କୁଛ ହୋତା ହୈ’କୁ ପୂରଣ ହୋଇଛି ୨୦ ବର୍ଷ। 

କରନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କଙ୍ଗନା

କରନଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ କଙ୍ଗନା

ମୁମ୍ବାଇ: #ମିଟୂ କ୍ୟାମ୍ପେନକୁ ନେଇ ଏବେ ବଲିଉଡ ଏକପ୍ରକାର ୨ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ ହୋଇ ଗଲାଣି କହିଲେ ଚଳେ। ଦିନକୁ ଦିନ ବଲିଉଡରେ ଯୌନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ ବଢିବାରେ ଲାଗିଥିବାରୁ ବଲିଉଡରେ ଏମିତି ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖା ଦେଇଛି।

ଅଜସ୍ର ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ

ଅଜସ୍ର ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ

ଏକ ସୁଖ୍ୟାତ ପରିବାରରୁ ଆସିଥିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ଅଜସ୍ର ଯଶର ଅଧିକାରୀ ହେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋହା ଅଲି ଖାନ୍‌। ସେ ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ନାମ ସହିତ  ଅଧିକ କିଛି ଯୋଡିବାକୁ ଚାହାନ୍ତି ନାହିଁ।

କୁନି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷାକଲେ ଅନୁଭବ

କୁନି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷାକଲେ ଅନୁଭବ

କଟକ ଅଫିସ,୧୪।୧୦: ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତର ସୁପରଷ୍ଟାର ତଥା ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜ ରବିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଅନୁଭବ ତାଙ୍କର ଜଣେ କୁନି ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷା କରି ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିବା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। 

ଧୋତି ପିନ୍ଧି ଦୌଡ଼ିଥିଲେ ସୈଫ

ଧୋତି ପିନ୍ଧି ଦୌଡ଼ିଥିଲେ ସୈଫ

ଶୁଟିଂ ସେଟ୍‌ରେ କଳାକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବେଶ୍‌ ଥଟ୍ଟା ତାମସା ହୋଇଥାଏ। କେହି କେହି ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ହସେଇ ହସେଇ ବେଦମ କରିଥାଆନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେଜଣ ଅନ୍ୟକୁ ଚିଡାଇବାକୁ, ଡରାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ମୂଳରେ ମଜା ଲୁଚି ରହିଥାଏ। 

ଇଶାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ଜାହ୍ନବୀ

ଇଶାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାରେ ଜାହ୍ନବୀ

ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ଏବଂ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟରଙ୍କୁ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ‘ଧଡକ’ରେ ବ୍ରେକ୍‌ ମିଳିଥିଲା। କରନ୍‌ ଜୋହର ଏହି ଯୋଡିକୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ରେକ୍‌ ଦେଇଥିଲେ। 

ଆଇଟମ ପାଇଁ ଟେନ୍‌ସନ

ଆଇଟମ ପାଇଁ ଟେନ୍‌ସନ

ଜ୍ୟାକ୍‌ଲିନ ଫର୍ନାଡିସ୍‌ ଦୋ’ଛକିରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି। ଅଫରଟିକୁ ହାତଛଡ଼ା କରିବେ କି ସେଥିରେ ରାଜି ହେବେ ତାହା ତାଙ୍କ ଟେନ୍‌ସନ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି। 

ଶିଳ୍ପା-ସଲ୍‌ମାନ ପ୍ରେମ : କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ

ଶିଳ୍ପା-ସଲ୍‌ମାନ ପ୍ରେମ : କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ

ନିଜର ଅଭିନୟ ହେଉ କି ବାସ୍ତବ ଜୀବନକୁ ନେଇ ସଲ୍ଲୁ ମିଅଁା ଓରଫ ସଲ୍‌ମାନ ଖଁା  ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ବଲିଉଡ୍‌ର ମୋଷ୍ଟ ଏଲିଜିବୁଲ ବ୍ୟାଚେଲର ଭାବରେ ପରିଚିତ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାମ ସହ ଅନେକ ନାୟିକାଙ୍କ ନାମକୁ ଯୋଡାଯାଇଛି। 

ଅପେକ୍ଷା ଶୁଭ ଦିନକୁ

ଅପେକ୍ଷା ଶୁଭ ଦିନକୁ

ଦିନ ଯେତିକି ପାଖେଇ ଆସୁଛି କେବଳ ସେହି ରୟାଲ ଯୋଡି ନୁହନ୍ତି, ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହାର୍ଟ ବିଟ୍‌ ବଢ଼ିଯାଉଛି। କାରଣ କେବେ ଦୁହେଁ ହାତକୁ ଦି’ହାତ ହେବେ ତାହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା। 

ଆଶା ଅନେକ..

ଆଶା ଅନେକ..

ପ୍ରଯୋଜକ ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥା। ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଯୋଜିତ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ‘କଥା ଦେଲି ମଥା ଛୁଇଁ’। ପ୍ରେମଭିତ୍ତିକ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଫ୍ୟାମିଲି ଡ୍ରାମା, ଆକ୍ସନ, ଇମୋଶନ ରହିଥିଲା। ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ‘ଯୋଗୀ: ଦ ହାଇଭୋଲ୍‌ଟେଜ୍‌ ଡ୍ରାମା’ ଚଳିତ ବର୍ଷ ପରଦା ଉପରକୁ ଆସିଥିଲା। 

ବଲିଉଡ୍‌ ସିନେମାରେ ଦାଣ୍ଡିଆ ନୃତ୍ୟ

ବଲିଉଡ୍‌ ସିନେମାରେ ଦାଣ୍ଡିଆ ନୃତ୍ୟ

ହିନ୍ଦୁ ପରମ୍ପରାରେ ପାଳନ କରାଯାଉଥିବା ପର୍ବପର୍ବାଣି ମଧ୍ୟରୁ ନବରାତ୍ରୀ ହେଉଛି ଅନ୍ୟତମ। ଏହା ଏପରି ଏକ ପର୍ବ ଯାହାକି ଭକ୍ତି, ଉପାସନା, ସଂଗୀତ ତଥା ମା’ ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ସମର୍ପିତ ନୃତ୍ୟ ପାଇଁ ପରିଚିତ। ନବରାତ୍ରୀରେ ଆୟୋଜିତ ହେଉଥିବା ଗରବା ନୃତ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ମା’ ଦୁର୍ଗାଙ୍କୁ ସମର୍ପିତ କରାଯାଇଥାଏ। ଆମ ବଲିଉଡ୍‌ ମଧ୍ୟ ଏଥିରୁ ଦୂରେଇ ନାହିଁ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେମିତି କିଛି ବଲିଉଡ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଓ ସେଥିରେ ଥିବା ଦାଣ୍ଡିଆ ନୃତ୍ୟ ବିଷୟରେ।