ଅପରାଧ |

ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହରେ ମା ଝିଅ ଗିରଫ

ମହିଳାଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହରେ ମା ଝିଅ ଗିରଫ

କୁଜଙ୍ଗ,୮।୧୨(ସ୍ବ.ପ୍ର.)-ଜଗତ୍‌ସିଂହପୁର ଜିଲା କୁଜଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଲିଆ ଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ପୋଲିସ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଜବତ କରିଛି। ମୃତା ମହିଳା ହେଲେ ପାଟକୁରାଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଶାସନପୁରା ଗ୍ରାମର ରଶ୍ମିତା ନାୟକ(୪୦)। ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ବାଲିଆ ଗ୍ରାମର ଜଣେ ମହିଳା ଓ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିବା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଗିରଫ କରିଛି।
ପ୍ରକାଶ ଯେ, ବାଲିଆ ଗ୍ରାମର ସମ୍ପୃକ୍ତ ୧୦ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଦେହରେ ମା ମଙ୍ଗଳା ଆର୍ବିଭାବ ହୁଅନ୍ତି ବୋଲି ସେ କୁହନ୍ତି। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରି ସେମାନଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଜଣାନ୍ତି। ସେ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିଦେବେ ବୋଲି କହି ଝଡାଫୁଙ୍କା କରନ୍ତି। ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ମା ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିଥାନ୍ତି। ମା ମଙ୍ଗଳା ଆର୍ବିଭାବ ଖବର ପାଇ ପାଟକୁରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରଶ୍ମିତାଙ୍କୁ ନେଇ ଏଠାକୁ ଆସିଥିଲେ। ରଶ୍ମିତା ଜଣେ ମାନସିକ ବିକାରଗ୍ରସ୍ତ ବିବାହିତା ମହିଳା। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ମା ମଙ୍ଗଳା ଭଲ କରିଦେବା ଆଶାରେ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଗତ ୩ଦିନ ତଳେ ଏଠାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ସମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଭଲକରି ଦେବାକୁ କହି କୁଆଡେ ମାରପିଟ୍‌ କରିଥିଲେ। ରଶ୍ମିତାଙ୍କ ଦେହରେ ପ୍ରଭୁ ଶିବ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ସେ କହିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ପୃକ୍ତା ଛାତ୍ରୀ, ତାଙ୍କ ମା ଓ ସେହିଗ୍ରାମର ପପିନା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ମିଶି ଖୁବ୍‌ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଫଳରେ ସେ ଗୁରୁବାର ରାତିରୁ ନିସ୍ତେଜ ହୋଇ ପଡି ଯାଇଥିଲେ ଓ ଶୁକ୍ରବାର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ ବୋଲି ତାଙ୍କ ଭାଇ କୁଜଙ୍ଗ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବା ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଛାତ୍ରୀ ଓ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ତେବେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏ ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।

All Right Reserved By

ଅପରାଧ |

ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ

ବାସୁଦେବପୁର,୧୫।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ବାସୁଦେବପୁର ସହର ମୁଖ୍ୟରାସ୍ତାର ଡାକ୍ତରଖାନା ସାମ୍ନାରେ ରବିବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ସାବରପୁର ଅଞ୍ଚଳର ୪ରୁ ୫ଜଣ ଯୁବକ ସଂଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ଜଣେ ବାଇକ୍‌ ଆରୋହୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି। ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ହେଲେ ହାଟସାଗର ଗ୍ରାମର ସେକ୍‌ ବରକତୁଲ୍ଲା।

ନକଲି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଇଁ ନାବାଳକଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ନକଲି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଇଁ ନାବାଳକଙ୍କ ଜୀବନ ଗଲା

ରାଜନଗର,୧୫।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଜିଲା ରାଜନଗର ବ୍ଲକ ବାଲିକଣା ପୋଖରୀସାହିର ମେଘନାଦ ବାରିକଙ୍କ ୧୪ ବର୍ଷର ପୁଅ ସୁବ୍ରତ ବାରିକ ରବିବାର ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଜଣେ ନକଲି ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଯୋଗୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ପରିବାରଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଡାକ୍ତର ହେଲେ ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ବିଶ୍ୱାସ।

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପୂଜକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ପୂଜକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

ନିରାକାରପୁର,୧୫।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ଜଙ୍କିଆ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓଳସିଂହ ପଞ୍ଚାୟତ ଓଳସିଂହ ଗ୍ରାମରେ ଥିବା ମା’ ସିଦ୍ଧେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ପୀଠରୁ ରବିବାର ଜଣେ ପୁଜକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ସେ ହେଲେ ସୋମନାଥ ବିଶ୍ୱାଳ।

୬ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

୬ କୁଇଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ: ୩ ଅଟକ

ମାଲକାନଗିରି,୧୫।୭(ସ୍ବ.ପ୍ର.): ମାଲକାନଗିରି ଜିଲା ଚିତ୍ରକୋଣ୍ଡା ପୋଲିସକୁ ରବିବାର ସକାଳେ ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିଛି। ସୀମାନ୍ତ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ଦାରାକୋଣ୍ଡା ନିକଟରୁ ଏକ ବାଇକ୍‌ କଣ୍ଟେନରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ବୋଝେଇ ହୋଇ ହରିୟାଣା ଚାଲାଣ ହେଉଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ଏହାକୁ ଜବତ କରିଛି।

ଏନ୍‌ଏସ୍‌ଏରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରୂପେଶ କୁସୁମ ଗିରଫ

ଏନ୍‌ଏସ୍‌ଏରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରୂପେଶ କୁସୁମ ଗିରଫ

ସମ୍ବଲପୁର,୧୫।୭(ବ୍ୟୁରୋ): ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲା ଟାଉନ ଥାନା ଅଧୀନ ବହିଦାରବନ୍ଧ ମୁଦିପଡାର ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ରୂପେଶ କୁସୁମୁ ( ୩୦)ଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଏନ୍‌ଏସଏ (ଜାତୀୟ ନିରାପତ୍ତା ଆଇନ)ରେ ଗିରଫ କରିଛି। ତାଙ୍କ ପାଖରୁ ୨ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ ହୋଇଛି ।

ଜଳ ନିଷ୍କାସନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି  ଗୁଳିକାଣ୍ଡ :୨ଭାଇ ମୃତ

ଜଳ ନିଷ୍କାସନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ :୨ଭାଇ ମୃତ

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୫।୭-ଜଳ ନିଷ୍କାସନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଶନିବାର ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଶରଣକୁଳ ଥାନା ଶିଖରପୁର- କଜଳାଇପଲ୍ଲୀ ଆରଡି ରାସ୍ତାର ଖିଲାରପାଟଣା ମଶାଣିଠାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ଜଣେ ନାବାଳକଙ୍କ ସମେତ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି।

୪ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ

୪ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ

ରୂପ୍‌ସା,୧୪।୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ବ୍ଲକ କଷାଫଳ ସମେତ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଅତର୍କିତ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇ ୨ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୪ ଚୋରା ମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହେଲେ ସିଂଲା ଥାନା କଷାଫଳ ଗ୍ରାମର ବିଜୟ କୁମାର ବେହେରା ଓ ବାସନ୍ତୀ ଦେହୁରୀ, ଗୁହାଳିଆପଦା ଗ୍ରାମର ସାଲଗେ ମୁର୍ମୁ ଏବଂ ପଞ୍ଚୁପାଲି ଗ୍ରାମର ଗୌରମୋହନ ଦାସ।

ଦୁଇ ଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ: ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୨ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

ଦୁଇ ଗ୍ରାମ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ: ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୨ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର

ନୟାଗଡ଼ ଅଫିସ,୧୪।୭: ନୟାଗଡ଼ ଜିଲା ଶରଣକୂଳ ଥାନା ପାଣିଭଣ୍ଡାର ଓ ବଧି ସାହିଠାରେ ଶନିବାର ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ ଘଟି ୨ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ୨ ଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ମୃତକମାନେ ହେଲେ ପାଣିଭଣ୍ଡାର ଗ୍ରାମର ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ସିଲି ପ୍ରଧାନ। ସେହିଭଳି ଗୁରୁତର ଦ୍ୱୟ ହେଲେ ଚନ୍ଦନ ଧାନ ଓ ମନୋଜ କୁମାର ସ୍ବାଇଁ।

ଚୋରା କରତକଳ ଉପରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ: ୪ଲକ୍ଷରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ଟଙ୍କାର ଯନ୍ତ୍ରପାତି, କାଠ ଜବତ

ବାଲିଆପାଳ,୧୪ା୭(ଡି.ଏନ.ଏ.)-ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁଯାୟୀ ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାରେ ସମସ୍ତ କରତ କଳକୁ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ବନ୍ଦ କରିଛି। ତେବେ ଏହାକୁ ଉଲ୍ଲଘଂନ କରାଯାଇ ବାଲିଆପାଳ ବ୍ଲକ ଭିକାଗଡ଼ିଆ ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଚୋରା କରତକଳ ଚାଲିଥିଲା। ଶୁକ୍ରବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଏସ୍‌ପି ସୁନିଲ କୁମାର ସେନାପତି ଏବଂ ଡିଏଫ୍‌ଓ ବିଶ୍ୱରଞ୍ଜନ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଜଙ୍ଗଲ ବିଭାଗ ଓ ଭିଜିଲାନ୍ସ ବିଭାଗ ମିଳିତ ଭାବେ ଏହି କରତ କଳ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲେ।

ଟିଟୋ ସହ ଲିଙ୍କ : ଫର୍ନିଚର ଦୋକାନ ସିଲ

ଟିଟୋ ସହ ଲିଙ୍କ : ଫର୍ନିଚର ଦୋକାନ ସିଲ

ମାର୍ଶାଘାଇ,୧୪।୭(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଟିଟୋ ସହ ଲିଙ୍କା ଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଲେଜ ଛକ ନିକଟରେ ଛଅ ମାସ ତଳୁ ଖୋଲିଥିବା ଏକ ଫର୍ନିଚର ଦୋକାନକୁ ଶୁକ୍ରବାର ସିଲ କରିଦିଆଯାଇଛି। ଦୋକାନ ମାଲିକ ଜଣକ ସୟଦ ଉସମାନ ଅଲ୍ଲୀ ଓରଫ ଟିଟୋଙ୍କ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଥିବା ଜଣା ପଡିବା ପରେ ସ୍ପେଶାଲ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ(ଏସ୍‌ଟିଏଫ୍‌) ୩ ଜଣ ଅଧିକାରୀ ମାର୍ଶାଘାଇ ଥାନା ପୋଲିସ ସହ ମିଶି ରାତି ପ୍ରାୟ ୯ଟାରେ ଉକ୍ତ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ସିଲ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

୮୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ/ମାର୍ଶାଘାଇ, ୧୪ା୭ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.):କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସହର ମେଡିକାଲ ଛକସ୍ଥିତ ଷ୍ଟେଟବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଶାଖା ସମ୍ମୁଖରୁ ଶୁକ୍ରବାର ୩୪ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍‌ ହୋଇଛି। ବଡବାରଙ୍ଗ ଗ୍ରାମର ମନୀନ୍ଦ ବିଶ୍ୱାସ ଏଟିମ୍‌ରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇ ନିଜ ଲୁନା ଡିକିରେ ରଖିଥିଲେ। ଗାଡି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ଜଣେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ହଠାତ ଆସି ଗାଡି ଡିକି ଭାଙ୍ଗି ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଇଥିଲେ।

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କୋର୍ଟରେ ୧୬ରେ ହାଜର ହେବେ ଟିଟୋ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା କୋର୍ଟରେ ୧୬ରେ ହାଜର ହେବେ ଟିଟୋ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଅଫିସ,୧୪।୭: ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଟିଟୋ ଓରଫ ସୟଦ ଉସମାନ ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ଅବଧି ଶୁକ୍ରବାର ଆଉ ୩ ଦିନ ବଢିଛି। କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଡିଏସପି ରାମଚନ୍ଦ୍ର ଥମ୍ବ ୪ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ନେବା ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିବା ବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଏସଡିଜେଏମ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ସାହୁ ୩ ଦିନ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା ୧୬ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନ ୨ଟା ସୁଦ୍ଧା ଟିଟୋଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଇବା ପାଇଁ ଏସଡିଜେଏମ ସାହୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Model This Week

ରୂପେଶ