ବାଣିଜ୍ୟ |

ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂଆ ଏଟିଏମ୍‌

ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂଆ ଏଟିଏମ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୮-୧୨
ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ନୂତନ ଏଟିଏମ୍‌ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବୁଦ୍ଧ ପାର୍କ ନିକଟସ୍ଥ ଲୁମ୍ବିନୀବିହାରଠାରେ ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ବ୍ୟାଙ୍କର ବରିଷ୍ଠ କ୍ଷେତ୍ରୀୟ ପ୍ରବନ୍ଧକ (ଭୁବନେଶ୍ୱର କ୍ଷେତ୍ର) ଏସ୍‌. କେ. ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏହାକୁ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଥିଲେ। ଏହା ରାଜ୍ୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କର ୧୧୪ ତମ ଏବଂ ଦେଶରେ ୫୨୦୧ ତମ ଏଟିଏମ୍‌। ଉଦ୍‌ଘାଟନୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟାଙ୍କର କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟ ଏଟିଏମ୍‌ର ବିଭିନ୍ନ ସୁବିଧା ସମ୍ପର୍କରେ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାଇଥିଲେ। ଏହି ଏଟିଏମ୍‌ ନୀଳାଦ୍ରି ବିହାର ଏବଂ ଲୁମ୍ବିନୀ ବିହାରରେ ବାସ କରୁଥିବା ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

All Right Reserved By

Model This Week

ନିକିତା

ବାଣିଜ୍ୟ |

ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍‌୯ ଏକ ନମ୍ବର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌

ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍‌୯ ଏକ ନମ୍ବର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦-୪ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ନିର୍ମାତା ସାମ୍‌ସଙ୍ଗ୍‌ ସଦ୍ୟ ବଜାର ପ୍ରବେଶ କରାଇଥିବା ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍‌୯ ଏବଂ ଏସ୍‌୯+ ମଡେଲ୍‌ ବେଶ୍‌ ଲୋକାଦୃତ ହୋଇଛି। ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ, ଅଡିଓ ଭିଜୁଆଲ୍‌ କ୍ୱାଲିଟି ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଫିଚର ପାଇଁ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୍‌୯ ଏକ ନମ୍ବର ମାନ୍ୟତା ପାଇଛି ବୋଲି କଞ୍ଜ୍ୟୁମର ରିପୋଟର୍‌ସ ଡ୍ୟୁରେବିଲିଟି ଟେଷ୍ଟ୍‌ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରକାଶ।

ବଜାରରେ ମହିନ୍ଦ୍ରାର ପ୍ଲଶ ନ୍ୟୁ ଏକ୍ସୟୁଭି୫୦୦

ବଜାରରେ ମହିନ୍ଦ୍ରାର ପ୍ଲଶ ନ୍ୟୁ ଏକ୍ସୟୁଭି୫୦୦

ବମ୍ବେ, ୨୦-୪ ଦେଶର ପ୍ରମୁଖ ଯାନ ନିର୍ମାତା ମହିନ୍ଦ୍ରା ଆଣ୍ଡ୍‌ ମହିନ୍ଦ୍ରା ଲିମିଟେଡ୍‌ ଏହାର ପ୍ରିମିୟମ ଏସ୍‌ୟୁଭି ସେଗ୍‌ମେଣ୍ଟ୍‌ରେ ‘ପ୍ଲଶ୍‌ ନ୍ୟୁ ଏକ୍ସୟୁଭି୫୦୦’ ମଡେଲ୍‌କୁ ବଜାର ପ୍ରବେଶ କରାଇଛି। ନୂତନ ଡିଜାଇନ୍‌ ଏବଂ ବିଳାସମୟ ଇଣ୍ଟେରିୟର୍ସ ସହିତ ଏହି କାର୍‌ ବଜାରକୁ ଆସିଛି। ଏହାର ଏକ୍ସ-ଶୋ’ରୁମ୍‌ ବମ୍ବେ ମୂଲ୍ୟ ୧୨.୩୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରହିଛି।

ବଜାର, କୃଷକ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ବୟ ଲୋଡ଼ା

ବଜାର, କୃଷକ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ବୟ ଲୋଡ଼ା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୦-୪ ଅମଳ ସମୟରେ କୃଷି ଉତ୍ପାଦ ଦର ଯଥେଷ୍ଟ ହ୍ରାସ ପାଉଛି। ଫଳରେ କୃଷକ ଏହାର ଉଚିତ ମୂଲ୍ୟ ପାଇ ପାରୁନାହିଁ। ଅଭାବ ସମୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିଭିନ୍ନ ଖାଦ୍ୟଶସ୍ୟକୁ ଚଢ଼ାଦରରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିବାରୁ ଖାଉଟି ହନ୍ତସନ୍ତ ହେଉଛନ୍ତି। ତେଣୁ ବଜାର ସହିତ କୃଷକ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଉତ୍ତମ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ ହେବା ନିହାତି ଦରକାର।

ଏନ୍‌ପିଏସ୍‌ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ଲାଗି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

ଏନ୍‌ପିଏସ୍‌ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ଲାଗି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ମୋବାଇଲ ନମ୍ବର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦-୪ ପେନଶନ ପାଣ୍ଠି ନିୟାମକ ତଥା ଉନ୍ନତିକରଣ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ(ପିଏଫ୍‌ଆରଡିଏ), ନ୍ୟାଶନାଲ ପେନଶନ ସ୍କିମ(ଏନ୍‌ପିଏସ୍‌) ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ଲାଗି ବ୍ୟାଙ୍କ ଖାତା ଏବଂ ମୋବାଇଲ ନମ୍ବରକୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ କରିଛି। ଏ ନେଇ ଅର୍ଥ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ରହିଛି।

ସଂସ୍କାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରୁ ମିଳୁଛି ଲାଭ, ଭାରତରେ ଜରୁରୀ  ଅଧିକ ପଦକ୍ଷେପ : ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମୁଦ୍ରାପାଣ୍ଠି

ସଂସ୍କାର ପ୍ରକ୍ରିୟାରୁ ମିଳୁଛି ଲାଭ, ଭାରତରେ ଜରୁରୀ ଅଧିକ ପଦକ୍ଷେପ : ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମୁଦ୍ରାପାଣ୍ଠି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦-୪ ଘରୋଇ ବଜାରର ଅଭିବୃଦ୍ଧିକୁ ତ୍ୱରାନ୍ବିତ କରିବା ଲାଗି ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ପଦକ୍ଷେପ ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁରୁତ୍ୱାରୋପ କରିଛନ୍ତି। ବଜାରର ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଲାଗି ସରକାର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସଂସ୍କାର ମୂଳକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ପଦକ୍ଷେପ ଯୋଗୁ ଏହାର ଲାଭ ମିଳୁଥିବା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମୁଦ୍ରାପାଣ୍ଠି(ଆଇଏମ୍‌ଏଫ୍‌) ପ୍ରକାଶ କରିଛି।

ଏଟିଏମ୍‌ ସଙ୍କଟ: ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ୟଶଓ୍ବନ୍ତ ସିହ୍ନା

ଏଟିଏମ୍‌ ସଙ୍କଟ: ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ୟଶଓ୍ବନ୍ତ ସିହ୍ନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦-୪ ଦେଶରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରାନ୍ତରେ ଥିବା ଏଟିଏମ୍‌ଗୁଡିକରେ ନଗଦର ଅଭାବ ଦେଖାଦେଇଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ନେଇ ଲୋକମାନେ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ବିରୋଧି ଦଳଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଏ ନେଇ ବିଭିନ୍ନ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ନୋଟ ସଙ୍କଟ ବେଶି ଦିନ ରହିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସରକାର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱସନା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବତନ ଅର୍ଥମନ୍ତ୍ରୀ ୟଶଓ୍ବନ୍ତ ସିହ୍ନା କିନ୍ତୁ ସରକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବାକୁ ପଛାଇ ନାହାନ୍ତି। ନୋଟ ସଙ୍କଟ ଲାଗି ସରକାର ଏବଂ ଆର୍‌ବିଆଇ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଦାୟୀ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ଲଣ୍ଡନ, ସିଙ୍ଗାପୁରରେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବ ୟେସ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ,ମିଳିଲା ଆରବିଆଇ ମଞ୍ଜୁରୀ

ଲଣ୍ଡନ, ସିଙ୍ଗାପୁରରେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବ ୟେସ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ,ମିଳିଲା ଆରବିଆଇ ମଞ୍ଜୁରୀ

ବମ୍ବେ, ୨୦-୪ ଘରୋଇ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟମ ବର୍ଗର ବ୍ୟାଙ୍କ ୟେସ୍‌ ବ୍ୟାଙ୍କ ଲଣ୍ଡନ ଏବଂ ସିଙ୍ଗାପୁର ଭଳି ବଡବଡ ସହରଗୁଡିକରେ ଏହାର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିବ। ଏଥି ଲାଗି ବ୍ୟାଙ୍କ ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ(ଆର୍‌ବିଆଇ)ର ଅନୁମତି ଲାଭ କରିଛି। ଏହା ଦ୍ୱାରା ଉକ୍ତ ସ୍ଥାନଗୁଡିକରେ ରହୁଥିବା ଭାରତୀୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ସେବା ଯୋଗାଣ ତଥା ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ଉପରେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିଛି।

ସ୍କିଲ୍‌ଡ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା ଲୋଗୋ ଉନ୍ମୋଚିତ

ସ୍କିଲ୍‌ଡ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା ଲୋଗୋ ଉନ୍ମୋଚିତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୦-୪ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସ୍କିଲ୍‌ ଇନିସିଏଟିଭ୍‌ ଅନ୍ତର୍ଗତ ‘ସ୍କିଲ୍ଡ୍‌-ଇନ୍‌-ଓଡ଼ିଶା’ ଅଭିଯାନର ବ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ ଆଇଡେଣ୍ଟିଟି ଲୋଗୋ ଗୁରୁବାର ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଯାଇଛି। ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏହାକୁ ଉନ୍ମୋଚନ କରି କହିଛନ୍ତି, ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ଚଳାଇଥିବା ଏହି ଅଭିଯାନ ବିଶ୍ୱସ୍ତରରେ ପରିଚୟ ହାସଲ କରିବ।

ଜୁନ୍‌ ପହିଲାରୁ ଓଡିଶାରେ ଇଣ୍ଟ୍ରାଷ୍ଟେଟ୍‌ ଇ-ଓ୍ବେ ବିଲ୍‌

ଜୁନ୍‌ ପହିଲାରୁ ଓଡିଶାରେ ଇଣ୍ଟ୍ରାଷ୍ଟେଟ୍‌ ଇ-ଓ୍ବେ ବିଲ୍‌

କଟକ,୨୦-୪ ଚଳିତବର୍ଷ ଜୁନ୍‌ ପହିଲାରୁ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ଇଣ୍ଟ୍ରାଷ୍ଟେଟ୍‌ ଇ-ଓ୍ବେ ବିଲ୍‌ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ। ଏହି ନିୟମକୁ ଯେଉଁ ରପ୍ତାନିକାରୀ ଅବମାନନା କରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆଇନ୍‌ ଅନୁଯାୟୀ ଦଣ୍ଡବିଧାନ କରାଯିବ। ଅର୍ଥାତ୍‌ ରାଜ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଯେଉଁ ରପ୍ତାନିକାରୀ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ମାଲ ପରିବହନ କରିବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଇ-ଓ୍ବେବିଲ୍‌ ହାସଲ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଓଡିଶା ଆସେମ୍ବ୍ଲି ଅଫ୍‌ ସ୍ମଲ ଆଣ୍ଡ୍‌ ମିଡିୟମ ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜେସ୍‌(ଓଏଏସଏମ୍‌ଇ)ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଆୟୋଜିତ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ରାଜ୍ୟ ବାଣିଜ୍ୟ କର କମିଶନର ଶାଶ୍ୱତ ମିଶ୍ର ଏହା କହିଛନ୍ତି।

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ: ଆଇଏମ୍‌ଏଫ୍‌ ମୁଖ୍ୟ

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ: ଆଇଏମ୍‌ଏଫ୍‌ ମୁଖ୍ୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦-୪:ନିଜ ଦେଶର ମହିଳାମାନଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଭାରତ ସରକାର ଏବଂ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଯଥେଷ୍ଟ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ। ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମୁଦ୍ରା ପାଣ୍ଠି(ଆଇଏମ୍‌ଏଫ୍‌)ର ମୁଖ୍ୟ ଖ୍ରିଷ୍ଟିଆନେ ଲାଗାର୍ଡ ଏଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଜମ୍ମୁ କଶ୍ମୀରର କଠୁଆ ଏବଂ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଉନ୍ନାଓଠାରେ ଘଟିଯାଇଥିବା ଲୋମହର୍ଷଣକାରୀ ବଳାତ୍କାର ଘଟଣାରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି ଲାଗାର୍ଡ ଏହା କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଭାରତରେ ଯାହା ଘଟିଯାଇଛି ତାହା ଘୃଣ୍ୟ। ଭାରତ ସରକାର ଏବଂ ଖୋଦ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ମହିଳାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ ବୋଲି ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି।

ସରକାରୀ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଆଧାରର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଅନିଶ୍ଚିତ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ସରକାରୀ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଆଧାରର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଅନିଶ୍ଚିତ: ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୦-୪(ପି.ଟି):ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ଫାଇଦା ନେବା ଲାଗି ଆଧାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ମଡେଲ ବୋଲି ସରକାର କହୁଛନ୍ତି। ଏହାର ବୈଧତା ଉପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ଚାଲୁଥିବା ବେଳେ ଆଧାର ମଡେଲ ସର୍ବୋତ୍ତମ କି ନୁହେଁ ଅନିଶ୍ଚିତ ବୋଲି ଗୁରୁବାର ନ୍ୟାୟାଳୟ କହିଛନ୍ତି। ଆଧାର ପାଇଁ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଜନାର ଲାଭରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେଉଛନ୍ତି ତେବେ ତାକୁ ନେଇ ସେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ହାତାହାତି ହେଉଥିବା ସର୍ବୋଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟାଳୟ ଉପଲବ୍ଧି କରିଛନ୍ତି।

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇର ଡିଜିଟାଲ୍‌ ମାର୍କେଟିଂ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ ‘ହାଏବାଏ’: ଏକ୍ସେଣ୍ଟ ମଡେଲ ପାଇଁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ରୟ ସୁବିଧା

ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇର ଡିଜିଟାଲ୍‌ ମାର୍କେଟିଂ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ ‘ହାଏବାଏ’: ଏକ୍ସେଣ୍ଟ ମଡେଲ ପାଇଁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ କ୍ରୟ ସୁବିଧା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୦-୪:ଦେଶର ପ୍ରମୁଖ ଯାନ ନିର୍ମାତା ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ମୋଟର ଇଣ୍ଡିଆ ଲିମିଟେଡ୍‌(ଏଚ୍‌ଏମ୍‌ଆଇଏଲ୍‌) ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଏହାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଡିଜିଟାଲ୍‌ ମାର୍କେଟିଂ କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ ‘ହାଏବାଏ’ । ଏହି କ୍ୟାମ୍ପେନ୍‌ ‘ହ୍ୟୁଣ୍ଡାଇ ଏକ୍ସେଣ୍ଟ’ ପାଇଁ ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମେ’ ୧୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇ କମ୍ପାନୀର ବରିଷ୍ଠ ମହାପ୍ରବନ୍ଧକ ପୁନିତ ଆନନ୍ଦ କହିଛନ୍ତି, ଏହା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଯାନ କ୍ରୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି।