ମେଟ୍ରୋ |

ଚିନ୍ମୟ ହନୁମତ ମହୋତ୍ସବର ତୃତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟା: ବ୍ରହ୍ମଜ୍ଞାନ ପ୍ରଦାନ କରେ ପରାବିଦ୍ୟା

ଚିନ୍ମୟ ହନୁମତ ମହୋତ୍ସବର ତୃତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟା: ବ୍ରହ୍ମଜ୍ଞାନ ପ୍ରଦାନ କରେ ପରାବିଦ୍ୟା

କଟକ ଅଫିସ, ୫।୧୨- ବିଦ୍ୟା ଦୁଇ ପ୍ରକାର। ପରା ବିଦ୍ୟା ଓ ଅପରାବିଦ୍ୟା। ଅପରାବିଦ୍ୟା ହେଉଛି ସଂସାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ। ଆଉ ବ୍ରହ୍ମଜ୍ଞାନ ପ୍ରଦାନ କରେ ପରାବିଦ୍ୟା। ହନୁମାନ ବିଦ୍ୱାନ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ବିଦ୍ୟାଜନିତ ଅହଙ୍କାର ନ ଥିଲା। ସେ ସର୍ବଦା ବିନମ୍ର ଥିଲେ। ଭଗବାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆତୁରତା ହିଁ ଗୁଣି ବ୍ୟକ୍ତିର ପରିଚାୟକ। ଯେଉଁଠାରେ ରଘୁନାଥଙ୍କ କଥା କୀର୍ତ୍ତନ ହୁଏ, ସେଠାରେ ମାରୁତ ନନ୍ଦନ ଶ୍ରୀହନୁମାନ ଅଶ୍ରୁପୂର୍ଣ୍ଣ ଚକ୍ଷୁରେ ଭକ୍ତି ଗଦ୍‌ଗଦ୍‌ ହୋଇ ଶୁଣନ୍ତି। ସେ ରାମକଥାର ଅନୁପମ ରସଗ୍ରାହୀ। ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀରାମଙ୍କ କଥାମୃତ ଶୁଣିଲେ ବିଜ୍ଞଜନଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ମିଳେ। ଯେତେବେଳେ ଆମ ଜୀବନରେ ଜ୍ଞାନ, ଭକ୍ତି ଓ ବୈରାଗ୍ୟର ଉଦୟ ହୁଏ, ସେତେବେଳେ ଜୀବନ କୃତାର୍ଥ ହୋଇଥାଏ। ଚିନ୍ମୟ ମିଶନ ପକ୍ଷରୁ ବାଲିଯାତ୍ରା ପଡ଼ିଆରେ ଚାଲିଥିବା ଚିନ୍ମୟ ହନୁମତ ମହୋତ୍ସବର ମଙ୍ଗଳବାର ତୃତୀୟ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସ୍ବାମୀ ତେଜୋମୟାନନ୍ଦ ସରସ୍ବତୀ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁମାନଙ୍କୁ ପ୍ରବଚନରେ ଏହା କହିଥିଲେ।
ସେ କହିଲେ, ଯୋଗ ଓ ପ୍ରାଣାୟାମ ଅଭ୍ୟାସ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସ୍ବସିଦ୍ଧି ବଳରେ ନିଜ ଶରୀରକୁ ବିରାଟ ଓ କ୍ଷୁଦ୍ର କରିପାରନ୍ତି। ହନୁମାନଙ୍କ ଅଷ୍ଟସିଦ୍ଧି ଥିଲା। ଅଗ୍ନି ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଯଥା, ସୀତାଙ୍କ ଶୋକାଗ୍ନି, କ୍ରୋଧାଗ୍ନି ତଥା ହନୁମାନଙ୍କ ବୈରାଗ୍ୟ ଅଗ୍ନି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେ ଲଙ୍କାକୁ ଜାଳିଥିଲେ। ଭକ୍ତ ନିମିତ୍ତ ବିଷ ମଧ୍ୟ ଅମୃତ ହୋଇଥାଏ। ଲକ୍ଷ୍ମଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ଭେଦ ଫଳରେ ସେ ଅଚେତ ହୋଇଥିଲେ। ଇନ୍ଦ୍ରଜିତ ତାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ନେବାରେ ଅସଫଳ ହୋଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ହନୁମାନ ତାଙ୍କୁ ଅନାୟାସରେ ଉଠାଇ ନେଇଥିଲେ। ସେହିପରି ଶ୍ରୀହନୁମାନ ସଞ୍ଜୀବନୀ ନିମିତ୍ତ ସମଗ୍ର ପର୍ବତ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲେ। ଶ୍ରୀରାମଚନ୍ଦ୍ର ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରୀତ ହୋଇ ହନୁମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ତୁମେ ମୋର ଭରତ ଭାଇ ସଦୃଶ ବୋଲି ସ୍ବାମୀଜୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରବଚନ ମାଧ୍ୟମରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ପୂର୍ବାହ୍ନ ୬.୩୦ରୁ ୭ଟା ଯାଏ ଶ୍ରୀହନୁମାନ ୧୦୮ ନାମ ଉଚ୍ଚାରଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସକାଳ ୭ଟାରୁ ୮ଟା ଯାଏ ଚିନ୍ମୟ ମିଶନ ମୁଖ୍ୟ ସ୍ବାମୀ ସଦାନନ୍ଦ ସରସ୍ବତୀ ଶ୍ରୀମଦ୍‌ ଭଗବତ୍‌ ଗୀତାର ଦ୍ୱାଦଶ ଅଧ୍ୟାୟ ଉପରେ ପ୍ରବଚନ ଦେଇ କହିଥିଲେ, ସମସ୍ତଙ୍କ ଭିତରେ ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଜାଣିବା ହେଉଛି ଭକ୍ତିଯୋଗର ରହସ୍ୟ। ଅପରାହ୍ନ ୨ଟାରୁ ୩.୩୦ ଯାଏ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତିର ଉପାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସ୍ବାମୀ ନିଗମାନନ୍ଦ ସରସ୍ବତୀ କହିଥିଲେ। ମହୋତ୍ସବ ଅଭ୍ୟର୍ଥନ ସମିତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଗଜପତି ମହାରାଜ ଦିବ୍ୟସିଂହଦେବ ମହାରାଣୀଙ୍କ ସହ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ଡ. କିଶନଲାଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଧ୍ୟ ମଞ୍ଚାସୀନ ଥିଲେ। ଅଭ୍ୟର୍ଥନା ସମିତି ସହସମ୍ପାଦକ ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ କରଣଙ୍କ ସମେତ ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ସାମଲ, କାଶୀନାଥ ରଥ, ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଦାଶ, ଲିଙ୍ଗରାଜ ପତି, ସୁନୀଲ ମିତ୍ର ପ୍ରମୁଖ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ।

All Right Reserved By

Model This Week

ନିକିତା

ମେଟ୍ରୋ |

ସ୍ବାମୀ ସାମ୍ନାରେ ଅସଦାଚରଣ, ହାତ ଭାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା: ଏଚ୍‌ଆର୍‌ପିସିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଲେ କ୍ୟାନ୍‌ସର ପୀଡ଼ିତା

କଟକ ଅଫିସ,୨୧।୪- ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି। ଦେହରେ ବଳ ନାହିଁ। କ୍ୟାନସର ରୋଗ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଘରୁ ଘୋଷାରି ଆଣି ମାଡ଼ ମାରିଲେ। ସ୍ବାମୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରିବା ସହିତ ପିଟିପିଟି ହାତ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ। ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ କିଛି ଶୁଣିଲାନି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଲା ପୋଲିସ।

ପୌରପାଳିକା, ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ମାମଲା: ସଂରକ୍ଷଣ ୫୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ପୌରପାଳିକା, ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ମାମଲା: ସଂରକ୍ଷଣ ୫୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ନ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

କଟକ ଅଫିସ,୨୧।୪- ପୌରପାଳିକା, ପଞ୍ଚାୟତ, ପଞ୍ଚାୟତ ସମିତି ଓ ଜିଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନରେ ସଂରକ୍ଷଣ ବ୍ୟବସ୍ଥା ୫୦ ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ହାଇକୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ସଂରକ୍ଷଣ ଆଇନକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେଉଥିବା ଦର୍ଶାଇ ସମ୍ବଲପୁର ରେଙ୍ଗାଲିର ସୁବାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ୱାଳ ଓ ଅନ୍ୟ ୪୦ଜଣଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆଗତ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି ବିନୀତ୍‌ ସରନ ଓ ବିଚାରପତି ବିଦ୍ୟୁତ ରଞ୍ଜନ ଷଢଙ୍ଗୀକୁ ନେଇ ଗଠିତ ଖଣ୍ଡପୀଠ ଉପରୋକ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି।

ପୂର୍ବତନ ମହିଳା କାଉନସିଲରଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼: ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

ପୂର୍ବତନ ମହିଳା କାଉନସିଲରଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼: ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

ପୁରୀ ଅଫିସ, ୨୧।୪ : ଜିଲାର ବିଭିନ୍ନ ଆପରାଧିକ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଲାଗି ପୁରୀ ଏସ୍‌ପି ସମସ୍ତ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ତାଗିଦ୍‌ କରିବାର ୧୨ଘଣ୍ଟା ନ ପୂରୁଣୁ ବାସେଳିସାହି ଥାନା ଅଧୀନ ଗୋଖା ସାହିରେ ଘଟିଛି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ। ପୂର୍ବତନ କାଉନସିଲର ସତ୍ୟଭାମା ବେହେରାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷ୍ୟକରି ୮ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳିମାଡ଼ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ବାମପାର୍ଶ୍ୱ ତଳିପେଟରେ ଦୁଇଟି ଏବଂ ଜଙ୍ଘରେ ଗୋଟିଏ ଗୁଳି ବାଜିଛି।

ହାଟଡେଲାଙ୍ଗରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି:  ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ଡେଲାଙ୍ଗ ମହୋତ୍ସବ

ହାଟଡେଲାଙ୍ଗରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି: ସ୍ଥଗିତ ରହିଲା ଡେଲାଙ୍ଗ ମହୋତ୍ସବ

ପୁରୀ ଅଫିସ, ୨୧।୪: ଅପ୍ରୀତିକର ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଆଶଙ୍କା କରି ଡେଲାଙ୍ଗର ହାଟଡେଲାଙ୍ଗ ବଜାରରେ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ୧୪୪ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ୨୧ ତାରିଖଠାରୁ ୨୮ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଆଦେଶ ବଳବତ୍ତର ରହିବ। ଡେଲାଙ୍ଗ ପୋଲିସର ରିପୋର୍ଟକୁ ଭିତ୍ତିକରି ଡେଲାଙ୍ଗ ତହସିଲଦାର ପବିତ୍ର ମୋହନ ଦାସ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛନ୍ତି।

ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ମାମଲା: ପୋଲିସ ହାଉସିଂ ନିଗମର ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଚାଳକ ଗିରଫ

ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ମାମଲା: ପୋଲିସ ହାଉସିଂ ନିଗମର ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଚାଳକ ଗିରଫ

କଟକ ଅଫିସ, ୨୧।୪- ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ମାମଲାରେ ଶନିବାର ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ ଗୃହ ନିର୍ମାଣ ଓ କଲ୍ୟାଣ ନିଗମର ସହକାରୀ ପ୍ରକଳ୍ପ ପରିଚାଳକ ବିକ୍ରମ କେଶରୀ ମଲ୍ଲ। ଭୁବନେଶ୍ୱର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ ଅଦାଲତର ବିଚାରପତି ମଲ୍ଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତଲାସୀ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କରିଥିଲେ।

ରାଜାଙ୍କ ଜାମିନ ଖାରଜ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବ ପୋଲିସ

ରାଜାଙ୍କ ଜାମିନ ଖାରଜ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବ ପୋଲିସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୧ା୪(ବ୍ୟୁରୋ)- ଜ୍ୟୋତି ମୋଟର୍ସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଅପହରଣ ଏବଂ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବଟି ମାଗିବା ମାମଲାରେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ରାଜା ଓରଫ ସନ୍ଦୀପ ଆଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ଗତ ଶୁକ୍ରବାର ସର୍ତ୍ତମୂଳକ ଜାମିନ ମିଳିଛି। ପୂର୍ବ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ତାଙ୍କୁ ଆଗରୁ ଜାମିନ ମିଳିଯାଇଥିବାରୁ ସେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିବା ନେଇ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

ସାଟେଲାଇଟ୍‌ ଜରିଆରେ କୃଷି ପରିଚାଳନା କରିବ ଓୟୁଏଟି

ସାଟେଲାଇଟ୍‌ ଜରିଆରେ କୃଷି ପରିଚାଳନା କରିବ ଓୟୁଏଟି

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୧।୪(ବ୍ୟୁରୋ)- ଓଡ଼ିଶା କୃଷି ଓ ବୈଷୟିକ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ (ଓୟୁଏଟି) ଏବଂ ଭାରତୀୟ ମହାକାଶ ଗବେଷଣା ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ(ଇସ୍ରୋ) ଅଧୀନ ମହାକାଶ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରୟୋଗ କେନ୍ଦ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚତର ଗବେଷଣା ନିମନ୍ତେ ଏକ ରାଜିନାମା ସ୍ବାକ୍ଷରିତ ହୋଇଛି। ଅହମ୍ମଦାବାଦସ୍ଥିତ ମହାକାଶ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରୟୋଗ କେନ୍ଦ୍ରଠାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଆୟୋଜିତ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଉତ୍ସବରେ ଓୟୁଏଟି କୁଳପତି ପ୍ରଫେସର ସୁରେନ୍ଦ୍ରନାଥ ପଶୁପାଳକ ଏବଂ ମହାକାଶ ବିଜ୍ଞାନ ପ୍ରୟୋଗ କେନ୍ଦ୍ର ତରଫରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡ. ତପନ ମିଶ୍ର ରାଜିନାମାରେ ସ୍ବାକ୍ଷର କରିଛନ୍ତି।

ଶର୍ଟ ସର୍କିଟ୍‌ରୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଶର୍ଟ ସର୍କିଟ୍‌ରୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ: ୫ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଆଠଗଡ଼,୨୧।୪(ସ୍ବ.ପ୍ର.): କଟକ ଜିଲା ଆଠଗଡ଼ ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟବର୍ତ୍ତି ଅଞ୍ଚଳରେ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ୧୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଶର୍ଟ ସର୍କିଟରୁ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୫ ବଖରା ଘର ଜଳିଯାଇଛି।

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୪ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ୪ ବଖରା ଜଳିଗଲା

ବୋଲଗଡ଼,୨୧।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.): ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ବୋଲଗଡ଼ ତହସିଲ ବାଙ୍କୋଇ ରାଜସ୍ବ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଅଞ୍ଚଳର କନ୍ତାଇଲୋ ଗ୍ରାମ ନୂଆସାହିରେ ଶନିବାର ଅପରାହ୍ନ ୪ଟା ସମୟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଛି।

ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ପରୀକ୍ଷା ଶିବିର

ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ପରୀକ୍ଷା ଶିବିର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୧।୪(ବ୍ୟୁରୋ): ଭାରତୀୟ ରେଡକ୍ରସ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ଶାଖା ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ରେଡ୍‌କ୍ରସ ଭବନଠାରେ ଶନିବାର ଏକ ମାଗଣା ଚକ୍ଷୁ ଶିବିର ଉଦ୍‌ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହାକୁ ଶାଖାର ଅବୈତନିକ ସଚିବ ବିନାୟକ ପ୍ରସାଦ ପୃଷ୍ଟି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଉଦ୍‌ଘାଟନ କରିଛନ୍ତି।

୫ ବିଲୁପ୍ତପ୍ରାୟ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ସ୍କିମରର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

୫ ବିଲୁପ୍ତପ୍ରାୟ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ସ୍କିମରର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୨୧।୪(ବ୍ୟୁରୋ): ମୁଣ୍ଡୁଳିସ୍ଥିତ ମହାନଦୀ ମୁହାଣରୁ ଶନିବାର ସକାଳେ ୫ଟି ବିଲୁପ୍ତପ୍ରାୟ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ସ୍କିମରର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ବନ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଏହାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇ ଓୟୁଏଟି ପ୍ରାଣୀ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇଛି। ପ୍ରାଥମିକ ସୂତ୍ରରୁ ଏହା ବିଷକ୍ରିୟା ଜନିତ ମୃତ୍ୟୁ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ତେଣୁ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ନମୂନା ପଠାଯାଇଛି।

ବାଲୁଗାଁରେ ଭାଜପାର ଲଟ୍‌କା ଜାରି

ବାଲୁଗାଁରେ ଭାଜପାର ଲଟ୍‌କା ଜାରି

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଅଫିସ, ୨୧।୪: ହକ୍‌ର ଲଢେଇ ପାଇଁ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲା ବାଲୁଗାଁ ଏନ୍‌ଏସିରେ ଲଟ୍‌କା ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଏହି ଅବସରରେ ଭାଜପା ପକ୍ଷରୁ ଏକ ପ୍ରତିବାଦ ସଭା କରାଯାଇଥିଲା।