ଖେଳ |

କୋହଲିଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଦ୍ୱିଶତକ: ଭାରତ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼

କୋହଲିଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଦ୍ୱିଶତକ: ଭାରତ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୪ା୧୨(ପି.ଟି)- ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ରେକର୍ଡ ଦ୍ୱିଶତକ ଓ ଓପନର ମୁରଲୀ ବିଜୟଙ୍କ ବୃହତ୍‌ ଶତକୀୟ ପାଳି ବଳରେ ଭାରତ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ତୃତୀୟ ତଥା ଅନ୍ତିମ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚରେ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ କରିଛି। ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ୧୨୭. ୫ ଓଭରରେ ୭ ଉଇକେଟ ହରାଇ ୫୩୬ ରନ କରି ପାଳି ଘୋଷଣା କରିଥିଲା। ଜବାବରେ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସ ଆରମ୍ଭ କରି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପ୍ରଥମ ବଲରେ ହିଁ ଝଟ୍‌କା ଖାଇଥିଲା। ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ଖେଳ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ୪୪.୩ ଓଭରରେ ୩ ଉଇକେଟ ହରାଇ ୧୩୧ ରନ କରିଛି। ଫଳରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ୭ ଉଇକେଟ ବାକିଥାଇ ୪୦୫ ରନ ପଛରେ ପଡିଛି। ଷ୍ଟମ୍ପ ଅପସାରଣ ବେଳକୁ ଆଞ୍ଜେଲୋ ମାଥ୍ୟୁସ୍‌ ୫୭ ରନର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକୀୟ ପାଳି ଖେଳି ଓ ଅଧିନାୟକ ଦିନେଶ ଚାଣ୍ଡିମଲ ୨୫ ରନ କରି ଅପରାଜିତ ରହିଛନ୍ତି।
ଇନିଂସର ପ୍ରଥମ ବଲରେ ଦିମୁଥ କରୁଣାରତ୍ନେ ମହମ୍ମଦ ସାମିଙ୍କ ବଲରେ ଉଇକେଟ କିପର ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହଙ୍କୁ କ୍ୟାଚ୍‌ ଦେଇ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଧନଞ୍ଜୟ ଡି’ସିଲଭା ୧ ରନ କରିଥିବା ବେଳେ ଇଶାନ୍ତ ଶର୍ମାଙ୍କ ବଲରେ ଏଲବିଡବ୍ଲ୍ୟ ହୋଇ ପ୍ୟାଭିଲିୟନ ଫେରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟତମ ଓପନର ଦିଲରୁଓ୍ବାନ ପେରେରା ୪୨ ରନର ଦ୍ରୁତ ପାଳି ଖେଳି ସ୍ପିନର ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜାଙ୍କ ବଲରେ ଏଲବିଡବ୍ଲ୍ୟୁ ହୋଇ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ। ତେବେ ଚତୁର୍ଥ ଉଇକେଟ ଯୋଡିରେ ମାଥ୍ୟୁସ ଓ ଚାଣ୍ଡିମଲ ୫୬ ରନର ଭାଗୀଦାରି ସ୍ଥାପନ କରି ସ୍ଥିତି ସମ୍ଭାଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଦିବସର ଅସମାପ୍ତ ପ୍ରଥମ ଇନିଂସ ସ୍କୋର ୩୭୧/୪ରୁ ଭାରତ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଓଭରନାଇଟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ କୋହଲି ୧୫୬ ରନରୁ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରି ୨୪୩ ରନର ଦ୍ୱିଶତକୀୟ ପାଳି ଖେଳି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ। ସେହିପରି ରୋହିତ ଶର୍ମା ଅସମାପ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସ୍କୋର ୬ରୁ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରି ୬୫ ରନର ଅର୍ଦ୍ଧଶତକୀୟ ପାଳି ଖେଳି ପ୍ୟାଭିଲିୟନ ଫେରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନ ୪ ରନ କରି ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ। ଦିଲ୍ଲୀ ପ୍ରଦୂଷଣ ନେଇ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଫିଲ୍ଡରମାନେ ବାରମ୍ବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଓ ଏହି କାରଣରୁ ୩ଥର ଖେଳ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା। ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଥିଲା ଯେ, ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଖେଳାଳିମାନେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଫିଲ୍ଡିଂ କରିଥିଲେ। ରିଦ୍ଧିମାନ ଶାହା ଓ ଜାଡେଜା ଯଥାକ୍ରମେ ୯ ଓ ୫ ରନ କରି ଅପରାଜିତ ରହିଥିବା ବେଳେ କୋହଲି ପାଳି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

All Right Reserved By

Model This Week

ନିକିତା

ଖେଳ |

ଆମେ ୫୦% ଫେଭରାଇଟ: ରୋକା

ଆମେ ୫୦% ଫେଭରାଇଟ: ରୋକା

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯।୪(କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିନିଧି)- ଇଷ୍ଟ ବେଙ୍ଗଲ ବିପକ୍ଷ ସୁପର କପ୍‌ ଫୁଟବଲ ଫାଇନାଲ ପାଇଁ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଏଫସି ଫେଭରାଇଟ, ମାତ୍ର ଏହା ୫୦% ବୋଲି ଗୁରୁବାର ଖବରଦାତା ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଛନ୍ତି କୋଚ୍‌ ଆଲବର୍ଟ ରୋକା।

ସୁପର କପ୍‌ ଫାଇନାଲ ପାଇଁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପ୍ରସ୍ତୁତ

ସୁପର କପ୍‌ ଫାଇନାଲ ପାଇଁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପ୍ରସ୍ତୁତ

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୧୯।୪(କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିନିଧି)- ସର୍ବପ୍ରଥମ ସୁପର କପ୍‌ ଫୁଟବଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଅନ୍ତିମ ଲଢ଼େଇ ପାଇଁ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଟାଇଟଲ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ପରସ୍ପରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଇଣ୍ଡିଆନ ସୁପର ଲିଗ୍‌ ରନର୍ସଅପ୍‌ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଏଫସି ଏବଂ ଆଇ-ଲିଗ୍‌ର ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନୀୟ ଦଳ ଇଷ୍ଟ ବେଙ୍ଗଲ। ନକ୍‌ଆଉଟ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପରାଜିତ ରହି ଏହି ଦୁଇ ଦଳ ଫାଇନାଲ ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଯଦିଓ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଏଫସିକୁ ଫେଭରାଇଟ କୁହାଯାଉଛି ତେବେ ଇଷ୍ଟ ବେଙ୍ଗଲ କଡ଼ା ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ।

ଜାତୀୟ ଚୁକ୍ତିରୁ ୬ ବାଂଲାଦେଶ କ୍ରିକେଟର ବାଦ ପଡିଲେ

ଜାତୀୟ ଚୁକ୍ତିରୁ ୬ ବାଂଲାଦେଶ କ୍ରିକେଟର ବାଦ ପଡିଲେ

ଢ଼ାକା, ୧୯।୪(ପି.ଟି.)- ଗତ ୧ ବର୍ଷ ହେବ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ୬ଜଣ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ଜାତୀୟ ଚୁକ୍ତିରୁ ବାଦ ଦେଇଛି ବାଂଲାଦେଶ। ଓପନିଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ସୌମ୍ୟ ସରକାର ଓ ଇମ୍ରୁଲ କାଏସଙ୍କ ସମେତ ୬ ଖେଳାଳିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବାଂଲଦେଶ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ଚୁକ୍ତିରେ କେବଳ ୬ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ବାଂଲାଦେଶ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ (ବିସିବି) ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା। ଆଉ ୩ କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ପରେ ସାମିଲ କରାଯିବ ବୋଲି ବୋର୍ଡ ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି। ଆଗାମୀ ୧ ବର୍ଷରେ ଯେଉଁ ଖେଳାଳିମାନେ ନିୟମିତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବାନ ରହିଛି, କେବଳ ସେହି ଖେଳାଳିମାନଙ୍କୁ ଚୁକ୍ତିରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ବିସିବି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ହବିବୁଲ ବାସାର କହିଛନ୍ତି। ତେବେ ବାଦ୍‌ ପଡିଥିବା ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱାରା ବନ୍ଦ ହୋଇନାହିଁ। ଯେଉଁମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ଥାନ ସୁରକ୍ଷିତ ହେବ। ସୌମ୍ୟ ଓ କାଏସ୍‌ଙ୍କ ସମେତ ମୋସାଡେକ ହୋସେନ, ସବୀର ରହମାନ, ତାସ୍କିନ ଅହମ୍ମଦ ଓ କାମରୁଲ ଇସ୍‌ଲାମ ରାବିଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଚୁକ୍ତିରୁ ବାଦ୍‌ ଦିଆଯାଇଛି। ପୂର୍ବରୁ ଶୃଙ୍ଖଳାଗତ କାରଣରୁ ସବୀରଙ୍କୁ ବାଦ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଧୋନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ: ମୋବାଇଲ କମ୍ପାନୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହାଜର ହେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ଧୋନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ: ମୋବାଇଲ କମ୍ପାନୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହାଜର ହେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୯।୪ (ପି.ଟି)- ଅଭିଜ୍ଞ କ୍ରିକେଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଦିଲ୍ଲୀ ହାଇକୋର୍ଟ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ମୋବାଇଲ କମ୍ପାନୀର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ହାଜର ହେବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ୨୦୧୨ ଡିସେମ୍ବର ସୁଦ୍ଧା ସମ୍ପୃକ୍ତ କମ୍ପାନୀ ସହିତ ଧୋନୀଙ୍କ ଚୁକ୍ତି ଅବଧୀ ଶେଷ ହୋଇଛି। ତେବେ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ କମ୍ପାନୀ ଧୋନୀଙ୍କୁ ତା’ର ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସଡର ରୂପେ ଉପସ୍ଥାପନା କରିଆସୁଛି। ଧୋନୀ ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ କୋର୍ଟ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି।

ବିଶ୍ୱ ଏକାଦଶ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳିବେ ଆଫ୍ରିଦୀ, ମଲିକ, ପେରେରା

ବିଶ୍ୱ ଏକାଦଶ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳିବେ ଆଫ୍ରିଦୀ, ମଲିକ, ପେରେରା

ଦୁବାଇ, ୧୯।୪(ପି.ଟି.)- ଆସନ୍ତା ମେ ୩୧ରେ ଐତିହାସିକ ଲଡର୍‌ସ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱ ଏକାଦଶ ଓ ଓ୍ବେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ କ୍ରିକେଟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଚ୍ୟାରିଟେବୁଲ ଟି୨୦ କ୍ରିକେଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବ। ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନର ଦୁଇ ଭେଟେରାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଶାହିଦ ଆଫ୍ରିଦୀ ଓ ସୋଏବ ମଲିକ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଥିସାରା ପେରେରା ବିଶ୍ୱ ଏକାଦଶ ପକ୍ଷରୁ ଖେଳିବାକୁ ସମ୍ମତି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ଫେଡେରେଶନ କପ୍‌ ଜାତୀୟ ଜୁନିୟର ଆଥ୍‌ଲେଟିକ୍ସ ମିଟ୍‌ରେ ୩୨ ଟିମ୍‌

ଫେଡେରେଶନ କପ୍‌ ଜାତୀୟ ଜୁନିୟର ଆଥ୍‌ଲେଟିକ୍ସ ମିଟ୍‌ରେ ୩୨ ଟିମ୍‌

କୋଏମ୍ବାଟୁର, ୧୯।୪(ପି.ଟି.)- ଶୁକ୍ରବାରଠାରୁ ଏଠାରେ ଫେଡେରେଶନ କପ୍‌ ଜାତୀୟ ଜୁନିୟର(୧୬ରୁ ୨୦ ବର୍ଷ) ଆଥ୍‌ଲେଟିକ୍ସ ମିଟ୍‌ର ଷୋଡ଼ଶ ସଂସ୍କରଣ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏଥିରେ ୩୨ଟି ରାଜ୍ୟର ପାଖାପାଖି ୮୦୦ ଆଥ୍‌ଲେଟ୍‌ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ଦୋହା ଡାଇମଣ୍ଡ ଲିଗ୍‌ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ନୀରଜ

ଦୋହା ଡାଇମଣ୍ଡ ଲିଗ୍‌ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ନୀରଜ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୯।୪(ପି.ଟି.)- ନିକଟରେ ଗୋଲ୍ଡ କୋଷ୍ଟରେ ଶେଷ ହୋଇଥିବା ରାଜ୍ୟଗୋଷ୍ଠୀ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଏକମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବେ ଆଥ୍‌ଲେଟିକ୍ସରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଜିତିଥିବା ତାରକା ଜାଭେଲିନ ଥ୍ରୋୟର ନୀରଜ ଚୋପ୍ରା ଆସନ୍ତା ମାସରେ ଦୋହାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଡାଇମଣ୍ଡ ଲିଗ୍‌ ସିରିଜରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସିଏସ୍‌କେ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ

ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସିଏସ୍‌କେ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ

ମାଡ୍ରାସ, ୧୯।୪- କାବେରୀ ବିରୋଧୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଲାଗି ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର୍‌କିଙ୍ଗ୍ସ (ସିଏସ୍‌କେ)ର ଘରୋଇ ମ୍ୟାଚ୍‌ଗୁଡ଼ିକ ମାଡ୍ରାସରୁ ପୁନେକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହୋଇଯାଇଛି। ପୁନେ ଏବେ ସିଏସ୍‌କେର ନୂତନ ଘରୋଇ ଭେନ୍ୟୁର ମାନ୍ୟତା ପାଇଛି।

ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ କାଉଣ୍ଟି ଖେଳିବେ ବିରାଟ

ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତ ପୂର୍ବରୁ କାଉଣ୍ଟି ଖେଳିବେ ବିରାଟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୧୯।୪- ଆଇପିଏଲ୍‌ ପରେ ପରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ରହିଛି। ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ସେଠାରେ ୫ ମ୍ୟାଚ୍‌ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସହ ଏକ ପୂର୍ଣ୍ଣକାଳୀନ ସିରିଜ ଖେଳିବ।

ମାଡ୍ରିଡ୍‌କୁ ପରାଜୟରୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ ରୋନାଲ୍ଡୋ

ମାଡ୍ରିଡ୍‌କୁ ପରାଜୟରୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ ରୋନାଲ୍ଡୋ

ମାଡ୍ରିଡ୍‌, ୧୯।୪(ଏଏଫ୍‌ପି)- ତାରକା ଖେଳାଳି କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲ୍ଡୋଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ମିନିଟ୍‌ ଗୋଲ ବଳରେ ରିୟଲ ମାଡ୍ରିଡ୍‌ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଏଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଲା ଲିଗା ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଏକ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନିଶ୍ଚିତ ପରାଜୟରୁ ବଞ୍ଚତ୍ୟାଇଛି।

ଯେକୌଣସି ଟାର୍ଗେଟ୍‌ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚେଜ୍‌ କରିହେବ: ଉଥାପ୍ପା

ଯେକୌଣସି ଟାର୍ଗେଟ୍‌ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚେଜ୍‌ କରିହେବ: ଉଥାପ୍ପା

ଜୟପୁର, ୧୯।୪(ପି.ଟି.)- କ୍ରିକେଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଓ୍ବାରର ଖେଳ ହୋଇଗଲାଣି। ବୋର୍ଡରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବଡ଼ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ ଥିଲେ ବି ଚେଜ୍‌ କରିହେବା ସମ୍ଭବପର ଲାଗୁଛି ବୋଲି କୋଲକାତା ନାଇଟ୍‌ରାଇଡର୍ସ ଦଳର ବିସ୍ପୋରକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରବିନ୍‌ ଉଥାପ୍ପା କହିଛନ୍ତି।

ଜାମସେଦ୍‌ପୁର ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ୍‌ ସହ ପ୍ରତୀକଙ୍କ ଚୁକ୍ତି

ଜାମସେଦ୍‌ପୁର ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ୍‌ ସହ ପ୍ରତୀକଙ୍କ ଚୁକ୍ତି

ଜାମସେଦପୁର, ୧୯।୪ (ପି.ଟି.)- ଭାରତୀୟ ଫୁଟବଲ ଡିଫେଣ୍ଡର ପ୍ରତୀକ ଚୌଧୁରୀ ଜାମସେଦ୍‌ପୁର ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ ସହ ୧ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଚୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି। ୨୮ ବର୍ଷୀୟ ପ୍ରତୀକ ପୂର୍ବରୁ ଏୟାର ଇଣ୍ଡିଆ, ରଙ୍ଗଡାଜିଏଡ୍‌ ୟୁନାଇଟେଡ, ମୋହନ ବାଗାନ, ମୁମ୍ବାଇ ଫୁଟବଲ କ୍ଲବ୍‌ ପାଇଁ ଆଇ-ଲିଗ୍‌ ଖେଳି ସାରିଛନ୍ତି।