ସମ୍ବଲପୁର

ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅସଦାଚରଣର ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓକୁ ନେଇ ଆଲୋଡ଼ନ

ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଇ ଅସଦାଚରଣର ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓକୁ ନେଇ ଆଲୋଡ଼ନ

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ୍‌/ପଦ୍ମପୁର,୩।୧୨- ବରଗଡ଼ ଜିଲା ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହ୍ବାଟ୍ସଅପ୍‌ ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓକୁ ନେଇ ଆଲୋଡ଼ନ ଖେଳି ଯାଇଛି। ଏ ନେଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା କେହି ଏତଲା ଦେଇ ନ ଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ନିଜ ପକ୍ଷରୁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ବରଗଡ଼ ଏସ୍‌ପି ବି. ଯୁଗଳ କିଶୋରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ୍ରମେ ପଦ୍ମପୁର ଏସ୍‌ଡ଼ିପିଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାରାୟଣ ପଣ୍ଡା ଏହାର ତଦନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ତେବେ ସେହି ଭିଡ଼ିଓଟି ପଦ୍ମପୁର ଅଞ୍ଚଳର କି ନୁହେଁ, ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ। ଏହାର ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଥିବା ଏସଡ଼ିପିଓ ପଣ୍ଡା କହିଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ କିଛିଦିନ ହେଲା ପଦ୍ମପୁର ଉପଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ହ୍ବାଟ୍ସଅପ୍‌ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଏକ ନିଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଗପସପ କରୁଥିବା ୨ଯୁବତୀ ଯୁବକଙ୍କୁ ତାଗିଦ୍‌ କରିବାକୁ ଯାଇ କିଛିଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ଧମକ୍‌ଚମକ୍‌ ଓ ଅସଦାଚରଣ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଦୃଶ୍ୟ ରହିଛି। ଭିଡ଼ିଓର ଦୃଶ୍ୟରୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଭଳି ଜଣାପଡୁ ଥିବାବେଳେ ଯୁବକଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ମାତ୍ର ଉଭୟେ ରୁମାଲ୍‌ ଯୋଗେ ନିଜ ମୁହଁ ଘୋଡ଼ାଇ ରଖିଥିବା ଯୋଗୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସ୍ପଷ୍ଟଭାବେ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇ ପାରୁନାହିଁ। ତେବେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ପରେ ଏଥିରୁ ପରଦା ହଟିବ ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚିତ ହେଉଛି।

All Right Reserved By

Model This Week

Model This Week

ସମ୍ବଲପୁର

ଅନ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଖୋଲିଥିଲେ ଜଳଛତ୍ର : ଅଂଶୁଘାତରେ ନିଜ ଜୀବନ ଗଲା

ଅନ୍ୟକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଖୋଲିଥିଲେ ଜଳଛତ୍ର : ଅଂଶୁଘାତରେ ନିଜ ଜୀବନ ଗଲା

ବରଗଡ଼ ଅଫିସ/ଭଟଲି,୨୬।୪: ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହରୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ଜଳଛତ୍ର ଖୋଲିଥିଲେ, ମାତ୍ର ଶେଷରେ ସେ ଅଂଶୁଘାତରେ ନିଜ ଜୀବନ ହାରିଲେ । ବରଗଡ଼ ଜିଲା ଭଟଲି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଡୁମାଲପାଲି ଗ୍ରାମରେ ଏଭଳି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି।

ନବଜୀବନ ବିଦ୍ୟାପୀଠରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ

ବଲାଙ୍ଗୀର ଅଫିସ, ୨୬।୪- ବଲାଙ୍ଗୀର ନବଜୀବନ ବିଦ୍ୟାପୀଠରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସର୍ଟସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ଏହି ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷାର ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷାର ବାର୍ତ୍ତା ବାଣ୍ଟିଲେ ଛାତ୍ରୀଛାତ୍ର

ପଦ୍ମପୁର, ୨୬।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.): ପଦ୍ମପୁରଠାରେ ବରଗଡ ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ତତ୍ତ୍ବାବଧାନରେ ଗୁରୁବାର ୨୯ତମ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ରାଜବୋଡସମ୍ବର ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ବାହାରି ସହର ପରିକ୍ରମା କରିଥିଲା ।

ଜମିକୁ ମାଡୁନି କେନାଲ ପାଣି, ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଚାଷୀ

ଜମିକୁ ମାଡୁନି କେନାଲ ପାଣି, ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଚାଷୀ

ବରଗଡ ଅଫିସ,୨୬।୪: ବରଗଡ ଜିଲା ଅତାବିରା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅଧୀନ ଭେଡେନ ବ୍ଲକର ଅନେକ ଚାଷଜମିକୁ କେନାଲ ପାଣି ମାଡୁନାହିଁ। ଫଳରେ ରବି ଫସଲ ଉଜୁଡି ଯାଇଛି। ଉକ୍ତ ବ୍ଲକକୁ ହୀରାକୁଦ ଜଳସେଚିତ ଅଞ୍ଚଳ କୁହାଯାଉଥିବାବେଳେ ଏଠାରେ ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ଏକ ନିତିଦିନିଆ ଘଟଣାରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି। କେନାଲ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତଳମୁଣ୍ଡକୁ ପାଣି ପହଞ୍ଚୁ ନ ଥିବା ଯୋଗୁ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଫସଲ ଧୂଳିସାତ ହେଉଛି।

ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଘଟଣା: ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କୁ ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ଘଟଣା: ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କୁ ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ

ବଲାଙ୍ଗୀର ଅଫିସ,୨୬।୪: ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାଟଣାଗଡ଼ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ଯଥା ଏକମାତ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ମେହେରଙ୍କୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ୬ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି।

ଅସ୍ଥାୟୀ ବନ୍ଧରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମାଛ,କଇଁଛ

ଅସ୍ଥାୟୀ ବନ୍ଧରେ ଅସୁରକ୍ଷିତ ମାଛ,କଇଁଛ

ମାନେଶ୍ୱର,୨୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ): ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଶୈବପୀଠ ମାନେଶ୍ୱର ମାନଧାତା ବାବା ମନ୍ଦିରର ପାରିପାର୍ଶ୍ୱିକ ଉନ୍ନୟନ କାମ ଜିଲା ପ୍ରଶାସନ ହାତକୁ ନେଇଛି ।

ଲେଉଟିଲା ଜଣ୍ଡିସ୍‌, ସତର୍କ ହୋଇଯାଅ

ଲେଉଟିଲା ଜଣ୍ଡିସ୍‌, ସତର୍କ ହୋଇଯାଅ

ସମ୍ବଲପୁର,୨୬।୪ (ବ୍ୟୁରୋ): କେତେକ ଲୋକେ ଜଣ୍ଡିସରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ନେଇ ପୁଣି ସମ୍ବଲପୁର ସହରକୁ ଏହି ମହାମାରୀ ରୋଗ ଲେଉଟିଥିବା ସାଧାରଣରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

୫ ବଛର ହେଲା ଗଛେ ରହୁଛନ୍‌ ବାଏଚିତିଆ ବିଜୁ

ବଲାଙ୍ଗୀର ଅଫିସ/ଲୋଇସିଂହା,୨୬।୪ (ଡି.ଏନ.ଏ.): ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ପୁଇଁତଳା ବ୍ଲକ୍‌ର ରାକସିମୁଣ୍ଡା ଗଁ।ର ବିଜୁ ପୁଟେଲ (୪୨) ହେଉଛନ୍‌ ଝନେ ମାନ୍‌ସିକ୍‌ ରୁଗୀ। ବିଜୁର ମାନ୍‌ସିକ୍‌ ଥିତି ଭଲ୍‌ ନାଇଁଥିବାର ଲାଗି ରାକସିମୁଣ୍ଡା-ବିଲାଇସର୍ଡା ରାସ୍‌ତା ତରେ ଥିବାର ଗୁଟେ ପିପଲ୍‌ ଗଛେ ଗଲା ୫ ବଛର ହେଲା ରହି ଆସୁଛନ୍‌। ଜିଲା ପର୍‌ଶାସନ୍‌ ଆର୍‌ ସୁଆସ୍‌ତିଅ ବିଭାଗ୍‌ ବିଜୁକେ ଉଚ୍‌ ଚିକିଛା ଯୁଗେଇଦେବାକେ ପରିବାର ଲୋକ୍‌ ଦାବି କରିଛନ୍‌।

ଚାଲିଛି ଅବାଧ ଗଛକଟା

ଚାଲିଛି ଅବାଧ ଗଛକଟା

ଦେଓଗାଁ,୨୬।୪ (ଡି.ଏନ୍‌.ଏ.) : ବଲାଙ୍ଗୀର ଜିଲା ଦେଓଗାଁ ବ୍ଲକ ତଥା ପାଟଣାଗଡ ଫରେଷ୍ଟ ରେଞ୍ଜ ଅନ୍ତର୍ଗତ ରାମଚନ୍ଦ୍ରପୁର, ଦେଷଣ୍ଡ, ସିଙ୍ଗାମୁଣ୍ଡା ଅଞ୍ଚଳରେ କାଠଚୋରଙ୍କ ଦୌରାମତ୍‌ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ।

ଚାଷୀକୁଁ ଘାରୁଛେ ମର୍‌ଡି ଶଁକା

ଚାଷୀକୁଁ ଘାରୁଛେ ମର୍‌ଡି ଶଁକା

ବିନିକା/ସିଂଘିଯୁବା,୨୬।୪(ଡି.ଏନ୍‌.ଏ): ବିନିକା ଅଂଚଲର ଚାଷୀକର ଜୀବନ୍‌ରେଖା କୁହାଯାଉଥିବାର ଚୌକିଯୋର ବହୁତ୍‌ ଦିନ୍‌ ହେଲା ସୁଖା ପଡ଼ିଥିଲା। ହେଲେ ୧୨ ଦିନ୍‌ ଉତାରୁ ଟିକେ ପଏନ୍‌ ଆସିଛେ।

ଜାତୀୟ ସହରାଞ୍ଚଳ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ମାଣ ନେଇ ବିବାଦ

ଜାତୀୟ ସହରାଞ୍ଚଳ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ମାଣ ନେଇ ବିବାଦ

ରାଉରକେଲା ଅଫିସ,୨୬।୪: ଦକ୍ଷିଣ ରାଉରକେଲା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଓ ଆରଏମସି ଅଧୀନସ୍ଥ ନବକୃଷ୍ଣନଗରଠାରେ ଜାତୀୟ ସହରାଞ୍ଚଳ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମିଶନ ସହଯୋଗରେ ୭୫ଲକ୍ଷ ବ୍ୟୟ ଅଟକଳରେ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା ଅର୍ବାନ ହେଲ୍‌ଥ ସେଣ୍ଟର ନିର୍ମାଣକୁ ନେଇ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।

 ୩୫୦ ଏକର ଧାନକ୍ଷେତରେ ଚକଡ଼ାପୋକ

୩୫୦ ଏକର ଧାନକ୍ଷେତରେ ଚକଡ଼ାପୋକ

ଧମା,୨୬।୪(ଡି.ଏନ.ଏ.): ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସହ ମୁକାବିଲା କରି ଚାଷୀ ଚାଷକାର୍ଯ୍ୟ କରିଚାଲିଛି। ଛାତିକୁ ପଥର କରି ଘାତ ପ୍ରତିଘାତ ସବୁକୁ ମୁଣ୍ଡ ପାତି ବିଲରେ ଖଟୁଛି। ସଂସାର ଜଞ୍ଜାଳକୁ ଏଡ଼ାଇ ଯାଇ କ୍ଷେତରେ ସୁନା ଫଳାଇବା ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ବର୍ଷତମାମ କ୍ଷେତରେ ପଡ଼ି ରହୁଛି।