ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ |

ଗିଲ୍‌ଗିଟ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧି ବିକ୍ଷୋଭ

ଗିଲ୍‌ଗିଟ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧି ବିକ୍ଷୋଭ

ଗିଲ୍‌ଗିଟ୍‌,୩।୧୨: ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କଶ୍ମୀରର ଗିଲ୍‌ଗିଟ୍‌ ବଲ୍ଟିସ୍ତାନରେ ଲାଗୁ ହୋଇଥିବା ଟିକସ ବ୍ୟବସ୍ଥା ନେଇ ଜନସାଧାରଣ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ସମସ୍ତ ଦୋକାନ ବଜାର ବନ୍ଦ ରହିଛି। ପାକିସ୍ତାନ ଜାତୀୟ ଆସେମ୍ବ୍ଲିରେ ଗିଲ୍‌ଗିଟ୍‌ ବଲ୍ଟିସ୍ତାନର କୌଣସି ପ୍ରତିନିଧି ନ ଥିବାବେଳେ ଏଭଳି ଟିକସ ଲାଗୁ ହେବା ବେଆଇନ ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ଆଇନଜୀବୀ ମତପୋଷଣ କରିଛନ୍ତି। ଜନସାଧାରଣ ରାସ୍ତାରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସହିତ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧୀ ସ୍ଳୋଗାନ୍‌ ଦେଉଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚିତ କରାଯାଇଛି।

All Right Reserved By

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ |

ତିଆରି ହେଲା ଉଡ଼ନ୍ତା ସୁଟ୍‌

ତିଆରି ହେଲା ଉଡ଼ନ୍ତା ସୁଟ୍‌

ଲଣ୍ଡନ,୨୩।୭: ବ୍ରିଟେନ୍‌ର ଏକ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ଏକ ଉଡ଼ନ୍ତା ସୁଟ୍‌। ଏହାକୁ ପିନ୍ଧି ଏୟାରମ୍ୟାନ୍‌ ଭଳି ଆକାଶରେ ଉଡ଼ିହେବ।

ନଓ୍ବାଜ ଅସୁସ୍ଥ

ନଓ୍ବାଜ ଅସୁସ୍ଥ

ଇସଲାମାବାଦ,୨୩।୭: ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନଓ୍ବାଜ ଶରିଫ୍‌ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି। ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଓ ୟୁରିନାରୀ ଇନ୍‌ଫେକ୍ସନ୍‌ ଯୋଗୁ ସେ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ବାର୍ଥ ଡେ’ ପାର୍ଟିରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ୯ ଆହତ

ବାର୍ଥ ଡେ’ ପାର୍ଟିରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ୯ ଆହତ

ଟରୋଣ୍ଟା,୨୩।୭: କାନାଡ଼ା ଟରୋଣ୍ଟୋସ୍ଥିତ ଗ୍ରୀକ୍‌ ଟାଉନ୍‌ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟି ୯ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ନାବାଳିକା ଅଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ବୋକୋ ହରାମ ଆକ୍ରମଣ: ୧୮ ମୃତ

ବୋକୋ ହରାମ ଆକ୍ରମଣ: ୧୮ ମୃତ

ନାଇଜର,୨୨।୭: ବୋକୋ ହରାମ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରତାର ପୁଣି ଏକ ଚିତ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେନାର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବୋକୋହରାମ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଙ୍ଗଠନ ଦ୍ୱାରା ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏମାନେ ନାଇଜର ସହ ଚାଡ ସୀମାର ବହୂ ଦୂରରେ ଥିବା ଦାବୁଆର ଦକ୍ଷିଣର ଏକ ଗାଁ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।

ପାକିସ୍ତାନରେ ଆତ୍ମଘାତୀ ଆକ୍ରମଣ

ପାକିସ୍ତାନରେ ଆତ୍ମଘାତୀ ଆକ୍ରମଣ

ଇସ୍‌ଲାମାବାଦ,୨୨।୭: ପାକିସ୍ତାନ ନିର୍ବାଚନକୁ ଆଉ ମାତ୍ର ୩ ଦିନ ବାକି ଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ହିଂସା ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନି। ରବିବାର ଡେରା ଇସମେଲ ଖାଁ ସହରରେ ହୋଇଥିବା ଏ

କିଙ୍ଗ୍‌ ମେକର ହେବା ପାଇଁ ହାଫିଜ୍‌ଙ୍କ ଆଶା

କିଙ୍ଗ୍‌ ମେକର ହେବା ପାଇଁ ହାଫିଜ୍‌ଙ୍କ ଆଶା

ଲାହୋର,୨୨।୭: ଆଗାମୀ ଜୁଲାଇ ୨୫ ହେବ ପାକିସ୍ତାନ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ। ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଯେତେ ପାଖେ ଆସୁଛି ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ନେତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ନେଇ ସେତେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜାରି ରହିଛି।

ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ଜଣେ ମୃତ

ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ: ଜଣେ ମୃତ

ଲସ୍‌ଏଞ୍ଜେଲସ୍‌,୨୨।୭: ଆମେରିକା କର୍ଲିଫର୍ନିଆ ସ୍ଥିିତ ଲସ୍‌ଏଞ୍ଜେଲସ୍‌ର ଏକ ସୁପର ମାର୍କେଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟି ଜଣେ ଲୋକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି।

 ଏବେ ବଲ୍‌ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ

ଏବେ ବଲ୍‌ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ

ଓ୍ବାଶିଂଟନ,୨୧।୭: ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ୍‌ଙ୍କୁ ରୁଷ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭ୍ଲାଦିମିର ପୁଟିନ୍‌ ଏକ ଫୁଟବଲ ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି। ଲାଲ ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଏହି ଫୁଟବଲକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତନ୍ନ ତନ୍ନ କରି ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି।

ଦକ୍ଷିଣ ସିରିଆରେ ବିମାନ ଆକ୍ରମଣ: ୨୬ ମୃତ

ଦକ୍ଷିଣ ସିରିଆରେ ବିମାନ ଆକ୍ରମଣ: ୨୬ ମୃତ

ଦମିସ୍କ,୨୧।୭: ସିରିଆର ଦକ୍ଷିଣରେ ଥିବା ଦାରା ଅଞ୍ଚଳରେ ଶୁକ୍ରବାର ହୋଇଥିବା ବିମାନ ଆକ୍ରମଣରେ ଅତିକମ୍‌ରେ ୨୬ ଜଣ ନାଗରିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ଏଚ୍‌ଆଇଭି ପଜିଟିଭ୍‌ ରକ୍ତରେ ହେଲା ଲେଡି ଡାଏନାଙ୍କ ପେଣ୍ଟିଂ

ଏଚ୍‌ଆଇଭି ପଜିଟିଭ୍‌ ରକ୍ତରେ ହେଲା ଲେଡି ଡାଏନାଙ୍କ ପେଣ୍ଟିଂ

ଲଣ୍ଡନ,୨୧।୭: ବ୍ରିଟେନ୍‌ ରାଜକୁମାରୀ ଲେଡି ଡାଏନାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ପାଖାପାଖି ୨୧ ବର୍ଷ ବିତି ଗଲାଣି। ହେଲେ ଏବେବି ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଥମୁନାହିଁ। ପ୍ରିନ୍ସ ଚାର୍ଲସଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଏକ କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୧୯୯୭ରେ ଡାଏନାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆୟୋଜିତ ଯୁଦ୍ଧାଭ୍ୟାସରେ ପ୍ରଥମଥର ଭାଗନେବ ଭାରତ

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆୟୋଜିତ ଯୁଦ୍ଧାଭ୍ୟାସରେ ପ୍ରଥମଥର ଭାଗନେବ ଭାରତ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/କାନବେରା,୨୧।୭: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବାୟୁସେନା ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ବହୁରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବାୟୁସେନା ଅଭ୍ୟାସ ‘ପିଚ୍‌ ବ୍ଲାକ୍‌-୨୦୧୮’ରେ ଭାରତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାଗ ନେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଆମେରିକାରେ ଓଲଟିଲା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ବୋଟ୍‌: ୮ ମୃତ

ଆମେରିକାରେ ଓଲଟିଲା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ବୋଟ୍‌: ୮ ମୃତ

ନ୍ୟୁୟର୍କ,୨୦।୭: ଆମେରିକାର ମିସୌରୀ ରାଜ୍ୟରେ ଏକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଡଙ୍ଗା ଓଲଟି ୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହି ଘଟଣାରେ ୧୦ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତମାନଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

Watch Live Broadcast of Rath Yatra Puri, Odisha Here

Model This Week

ଚିଣ୍ଟୁ