ଫୁରସତ |

‘ପରବର୍ତ୍ତୀ ଲକ୍ଷ୍ୟ ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ’

‘ପରବର୍ତ୍ତୀ ଲକ୍ଷ୍ୟ ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୧।୧୨(ବନ୍ଦନା ସେଠୀ): ଓଡ଼ିଶା ମାଟିର ଝିଅ ସୋନିକା ରୟ। ନିଜର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବଳରେ ମଡେଲିଂ ଦୁନିଆରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି। ଫିଲିଫାଇନ୍ସରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିବା ‘ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଏସିଆ ପାସିଫିକ୍‌ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ’ରେ ସେ ଭାରତ ପାଇଁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରି ‘ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ପପୁଲାର’, ‘ଜନାୟା ମିସ୍‌ ବିୟୁଟିଫୁଲ୍‌’ ଏବଂ ‘ପିପୁଲ ଚଏସ୍‌’ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ସୋନିକାଙ୍କ ଜଲ୍‌ଓ୍ବା ସାରା ବିଶ୍ୱ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲା। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ୨୦୧୪ରେ ‘ମିସ୍‌ ଓଡ଼ିଶା’ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ ରନର୍ସ ଅପ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ସେହିପରି ୨୦୧୫ ଏବଂ ୨୦୧୭ରେ ଫେମିନା ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍‌ରେ ଭାଗ ନେଇ ‘ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୨’ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିଲେ। ଶୁକ୍ରବାର ଫିଲିଫାଇନ୍ସରୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରିଥିବା ସୋନିକାଙ୍କ ସହ ଧରିତ୍ରୀର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସାକ୍ଷାତ୍‌କାର।
ପ୍ର- ଫେମିନା ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ କଣ୍ଟେଷ୍ଟ୍‌ର ଅନୁଭୂତି କିପରି ଥିଲା?
ବହୁତ ବଢ଼ିଆ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା। ଫିଲିଫାଇନ୍ସ ଭଲ ଦେଶ। ସେମାନେ ଭାରତୀୟଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ମୋତେ ସେଠାରେ ସମସ୍ତଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ମିଳିଛି। ଏମିତି କି, ସେମାନେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆଉଥରେ ଯିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଉଚ୍ଛ୍ବସିତ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ସହ ମୋତେ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ। କଲିକତା ବିମାନବନ୍ଦରରେ ମଧ୍ୟ ସେହିପରି ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ଗାୟିକା ଉଷା ଉଥପ୍ପ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ।
ପ୍ର- ପିପୁଲ୍‌ ଚଏସ୍‌ ଆଓ୍ବାର୍ଡ ପାଇବା ପରେ କେମିତି ଲାଗିଥିଲା?
ସେଠାକାର ଲୋକ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ପିପୁଲ ଚଏସ୍‌ ସାଙ୍ଗକୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆ ପପୁଲାର ଆଓ୍ବାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ପାଇଲି। ମୋର ଲୋକପ୍ରିୟତା ଦେଖି ଏସିଆ ପାସଫିକ୍‌ର ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌ ମୋତେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଆଉଥରେ ଭାରତରୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।
ପ୍ର- ଏତେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ପରେ ଟାଇଟଲ୍‌ ହାସଲ କରି ନ ପାରିବାର କାରଣ?
ସେମାନେ ଅନ୍‌ ସ୍ପଟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଆଗରୁ ସେମାନେ କେଉଁ ଦେଶକୁ ଟାଇଟଲ୍‌ ଦେବେ ତାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଯାଇଥାଆନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ସେମାନେ ବ୍ରାଜିଲ୍‌କୁ ଦେବା ପାଇଁ ଚୟନ କରିଥିଲେ। ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହା ସରିଯାଇ ଥାଏ। ମୋତେ ଯେ ସେଠାରେ ଏତେ ଭଲପାଇବା ମିଳିବ ଏବଂ ସେଠାକାର ଲୋକେ ମୋତେ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ କରିବେ, ତାହା ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣା ନ ଥିଲା। ତେଣୁ ଯଦି ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ମୁଁ ସେଠାକୁ ଯାଏ, ତେବେ ‘ମିସ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଏସିଆ ପାସିଫିକ୍‌ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାଶନାଲ’ ଟାଇଟଲ୍‌ ଜିତିପାରେ।
ପ୍ର- ଆପଣଙ୍କର କେଉଁ ଉତ୍ତର ବିଚାରକଙ୍କୁ ବେଶି ଇମ୍ପ୍ରେସ୍‌ କରିଥିଲା ବୋଲି ଭାବୁଛନ୍ତି?
ସେଠାରେ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ରାଉଣ୍ଡ ରହିଥିଲା। ନଭେମ୍ବର ୧୦ରୁ ଆମର ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ସବୁଦିନ କିଛି କିଛି ଆକ୍ଟିଭିଟି ରହୁଥିଲା। ସାକ୍ଷାତ୍‌କାର ରାଉଣ୍ଡରେ ୧୮ଜଣ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରୀୟ ବିଚାରକ ଥିଲେ। ସେଠାରେ ମୋତେ ମୋ ଦେଶର ସଂସ୍କୃତି ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରାଯାଇଥିଲା। ଭାରତରୁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଥିବା ଏବଂ ମୁଁ ଓଡ଼ିଶାରୁ ଯାଇଥିବା କହିଥିଲି। ଓଡ଼ିଶା ଏକ ରାଜ୍ୟ ବୋଲି ସେଠାରେ ଅନେକେ ଜାଣି ନ ଥିଲେ। ତା’ପରେ ମୁଁ ପୁରୀ ଏବଂ ଜଗନ୍ନାଥ ସଂସ୍କୃତି ସମ୍ପର୍କରେ କହିଥିଲି। ଏ ସବୁ ଜାଣିବା ପରେ ବିଚାରକମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ।
ପ୍ର- ପରବର୍ତ୍ତୀ ଯୋଜନା କ’ଣ ରହିଛି?
‘ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ’ ପାଇଁ ମୋତେ ଏବେ ଅଫର ଆସିଛି। ଜୁନ୍‌ ମାସରେ ମୁଁ ଆଉଥରେ ଭାରତରୁ ‘ମିସ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ’ ପାଇଁ ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରିବି। ଫିଲିଫାଇନ୍ସରେ ସୁନ୍ଦରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଥିବାବେଳେ ସେମାନେ ମୋ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍‌ ଫଲୋ କରୁଥିଲେ। ସବୁ ପରର୍ଫମାନ୍ସ ଦେଖିବା ପରେ ସେମାନେ ମୋତେ ଡାକିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବି। ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ‘ମୋ ଜୀବନ ତୁ ହି ତୁ’ ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିର ନାମକରଣ ହୋଇନାହିଁ।

All Right Reserved By

ଫୁରସତ |

ଯେଉଁଠି ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟକୁ କୁହାଯାଏ ଅଶୁଭ

ଯେଉଁଠି ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟକୁ କୁହାଯାଏ ଅଶୁଭ

ସାଧାରଣତଃ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାକୁ ଶୁଭ ବୋଲି ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥାଏ। ସେଥିଲାଗି ଏହି ଦିନ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରାଯାଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଓ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ସୀମାରେ ଥିବା ଲଳିତପୁରରେ ଅକ୍ଷୟ ତୃତୀୟାକୁ ଅଶୁଭ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ। ଏହି ଗାଁରେ ୧୬୮ବର୍ଷ ତଳେ ଘଟିଥିଲା ଏକ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା।

ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌

ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌

ଓ୍ବାଶିଂଟନ: ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦ୍ୱାରା ସମୁଦ୍ରର ଜଳପତ୍ତନ ବୃଦ୍ଧିପାଇବ। ଏହାଦ୍ୱାରା ବିଶ୍ୱ ସ୍ତରୀୟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ ଭିତ୍ତିଭୂମି ଗୁରୁତର ଭାବେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ବୋଲି ବୈଜ୍ଞାନିକମାନେ ସତର୍କବାଣୀ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ହଜାର ହଜାର ମାଇଲ୍‌ ଦୀର୍ଘ ଫାଇବର ଅପ୍‌ଟିକ୍‌ କେବୁଲ ଉପକୂଳ ଅଞ୍ଚଳରେ ପୋତିହୋଇ ରହିଛି। ସମୁଦ୍ରର ଜଳପତ୍ତନ ବୃଦ୍ଧିପାଇବା ଫଳରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳ ବନ୍ୟାପ୍ଳାବିତ ହୋଇପାରେ।

ମନୋଭାବ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ ରୋବୋ

ମନୋଭାବ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ ରୋବୋ

ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍‌: ବୈଜ୍ଞାନିକମାନେ ଏକ ରୋବୋ ବିକଶିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ଶରୀରକୁ ଛୁଇଁଲେ କି ଆଘାତ କଲେ ଏହା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସ୍ବରୂପ ନିଜର ମନୋଭାବ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ। ରୋବୋ ଶରୀରର ବାହ୍ୟ ଆବରଣ ଏକ ପ୍ରକାର ଟିସୁରେ ତିଆରି ହୋଇଛି। ଏହାକୁ ଛୁଇଁବା ମାତ୍ରେ ରୋବୋ ଭାବନାତ୍ମକ ଯନ୍ତ୍ରାଂଶରେ ଉଦ୍ଦୀପନା ସୃଷ୍ଟିହେବ। ଫଳରେ ଏହା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ।

ସୁଖ, ଶାନ୍ତି, ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସକାଳେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ସୁଖ, ଶାନ୍ତି, ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସକାଳେ କରନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

ଘରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ କେତେକ ନୀତି ନିୟମ ସମ୍ପର୍କରେ ଉଲ୍ଲେଖ ଅଛି। ପ୍ରତିଦିନ ଅଭ୍ୟାସ କରି ଏହାର ପାଳନ କଲେ ଜୀବନ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତିରେ ଭରିଯାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପ୍ରବୃତ୍ତି  କମାଇବାରେ ସହାୟକ ହୁଏ ଆନାଥେସିଆ

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପ୍ରବୃତ୍ତି କମାଇବାରେ ସହାୟକ ହୁଏ ଆନାଥେସିଆ

ମାନସିକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେଲେ କେତେକ ଲୋକଙ୍କଠାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପ୍ରବୃତ୍ତି ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ତେବେ ଆନାଥେସିଆ ବା ଚେତାଶୂନ୍ୟ କରାଇବା ଲାଗି ବ୍ୟବହୃତ ଔଷଧ ଏଭଳି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରବୃତ୍ତି କମାଇବାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ।

ଯେଉଁଠି ଛୋଟ ବେଳୁ ଦିଆଯାଏ ଏପରି ଶିକ୍ଷା

ଯେଉଁଠି ଛୋଟ ବେଳୁ ଦିଆଯାଏ ଏପରି ଶିକ୍ଷା

ସାଧାରଣ ସମାଜରେ ୬ରୁ ୭ବର୍ଷରୁ ପିଲାମାନେ ଖେଳନା ଧରି ଖେଳନ୍ତି, ଅବା ନିଜ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ଓ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯିବା ଲାଗି ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଥାନ୍ତି। ମାତ୍ର ଏଭଳି ଏକ ସମାଜ ରହିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ବୟସରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ପାଠ ପଢାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଦିଆଯାଇଥାଏ ଜୀବନ ଧାରଣର ଶିକ୍ଷା।

ଝିଅ ବିଦା ବେଳେ କାହିଁକି ଫୋପଡ଼ା ଯାଏ ଚାଉଳ

ଝିଅ ବିଦା ବେଳେ କାହିଁକି ଫୋପଡ଼ା ଯାଏ ଚାଉଳ

ବିବାହ ସମୟରେ ଭାରତରେ ଅନେକ ପରମ୍ପରା ପାଳିତ ହୋଇଥାଏ। ବିବାହରେ ଝିଅ ବିଦା ସମୟରେ ଚାଉଳରେ ହଳଦି ମିଶାଇ ଫୋପାଡ଼ିବା ପରମ୍ପରା ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇଥାଏ। ଏହା ଦ୍ୱାରା ନବଦମ୍ପତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ଆସିଥାଏ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ ରହିଛି। ଏପରି କଲେ ନବଦମ୍ପତିଙ୍କର ସନ୍ତାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବା ସହ ସୌଭାଗ୍ୟ ମିଳିଥାଏ।

କେଉଁ ନାଁର ଝିଅମାନେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତିନି

କେଉଁ ନାଁର ଝିଅମାନେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତିନି

ନାଁର ପ୍ରଥମ ଅକ୍ଷର କୁହେ ଝିଅମାନେ କେତେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌। ପୁଣି ଏହି ନାମରୁ ହିଁ ଜଣାପଡେ ଝିଅମାନେ କେତେ ବିଶ୍ୱାସି। ତେଣୁ ଦେଖି ଚାହିଁ ପ୍ରେମ କଲେ ଧୋକା ଖାଇବାକୁ ପଡି ନଥାଏ। ବିଶ୍ୱାସି ଝିଅଟିଏ ମିଳିଲେ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ଭରି ଯାଇଥାଏ।

ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କ ମନ୍ଦିର

ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ସନ୍ନି ଲିଓନଙ୍କ ମନ୍ଦିର

ଅନେକ ସମୟରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଭାରତର କିଛି କଳାକାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭଗବାନର ମାନ୍ୟତା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏମିତିକି ଏମାନଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମନ୍ଦିର ବି ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯାଇଛି।

ଫ୍ୟାଶନରେ ‘ଓଲଟା ଜିନ୍ସ’

ଫ୍ୟାଶନରେ ‘ଓଲଟା ଜିନ୍ସ’

ଭାରତୀୟ ମହିଳାମାନେ ପାଶ୍ଚାତ୍ୟ ବେଶଭୂଷା ତଥା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଜିନ୍ସ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ସ୍ଥାନରେ ବୋଲି କହିପାରିବା। ଏହା ଭଳିକି ଭଳି ଡିଜାଇନ୍‌ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେଉଥିବାରୁ ଯୁବପୀଢ଼ୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁଳ ବ୍ୟବହାର ହୋଇଥାଏ। ବିଶେଷକରି ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଡିଜାଇନର୍‌ମାନେ ନୁଆ ନୂଆ ଫର୍ମୁଲା ଆପଣାଇଥାନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏହି ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ଓଲଟା ଜିନ୍ସ।

ସୈନ୍ୟଙ୍କ ସାଥୀ ହେବ ରୋବୋ

ସୈନ୍ୟଙ୍କ ସାଥୀ ହେବ ରୋବୋ

ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍‌: ବୈଜ୍ଞାନିକମାନେ ନୂତନ ଜ୍ଞାନକୌଶଳ ପ୍ରୟୋଗକରି ଏକ ରୋବୋ ବିକଶିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସ୍ବୟଂକ୍ରିୟ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହିତ ଯୁଦ୍ଧକ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସୈନ୍ୟ ଭଳି ଭଙ୍ଗିମା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିବ। ଆମେରିକୀୟ ଆର୍ମି ରିସର୍ଚ୍ଚ ଲାବୋରେଟରି (ଏଆରଏଲ୍‌) ଏବଂ କାର୍ନିଏଜ୍‌ ମେଲନ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ଗବେଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏଭଳି ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ବିକାଶ କରାଯାଇଛି।

ଗୀତକୁ ନେଇ ଯୁଦ୍ଧ

ଗୀତକୁ ନେଇ ଯୁଦ୍ଧ

ମୁମ୍ବାଇ: ଭିନ୍ନ ଏକ ଅବତାରରେ ପୁଣିଥରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ମତୁଆଲା କରିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଅପୂର୍ବ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ରାଣୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ। ନିଜର ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଫନି ଖାନ୍‌’ରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ରୂପରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଅନିଲ କପୁର, ରାଜକୁମାର ରାଓ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଫନି ଖାନ୍‌’ର ଟ୍ରେଲର୍‌ ଆସିସାରିଛି।

Model This Week

ରୂପେଶ