ସିଡନୀ, ୩୦।୭: ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ୪ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ରବିବାର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମାଲକମ୍ ଟର୍ନବୁଲ୍ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ବିମାନକୁ ଦୁର୍ଘଟଣା କରାଇବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ। ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ସେମାନେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି।  ନିରାପତ୍ତା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସିଡନୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ା କରି ଦିଆଯାଇଛି । ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଫେଡରାଲ କମିଶନର ଆଣ୍ଡ୍ର୍ୟୁ କେଲଭିନ କହିଛନ୍ତି, ।

"/>

ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣା ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ: ୪ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗିରଫ


ସିଡନୀ, ୩୦।୭: ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣା କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା ୪ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ରବିବାର ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମାଲକମ୍ ଟର୍ନବୁଲ୍ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ବିମାନକୁ ଦୁର୍ଘଟଣା କରାଇବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ। ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ସେମାନେ ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି।  ନିରାପତ୍ତା ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସିଡନୀ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡ଼ା କରି ଦିଆଯାଇଛି । ଆକ୍ରମଣ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରୁଥିବା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି ବୋଲି ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଫେଡରାଲ କମିଶନର ଆଣ୍ଡ୍ର୍ୟୁ କେଲଭିନ କହିଛନ୍ତି, ।



The Oriya daily Dharitri was started on November 24 1974 by the Samajbadi Society from Bhubaneswar, the capital city of Orissa, India. During 1986, Dharitri started web offset printing. The real growth of Dharitri started during late eighties and early nineties. READ ABOUT US

Quick Links

STAY IN TOUCH!

Copyright © Dharitri.com 2016-2017 - All rights reserved Designed and Development by: Dharitri